reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Słuchajcie a pytanko mam odnośnie aparatu USG - dziś na wizycie lekarka potwierdziła że serduszko bije, faktycznie je widziałam jak pulsuje ale nie słyszałam go. Czy na etapie 7+2 nie da rady usłyszeć czy ten konkretny aparat na to nie pozwalał? 🤔
Ja też dziś nie słyszałam bo mi ginka pow że jest za wcześnie na słuchanie. Nie drążyłam tematu, ufam jej. Tak samo jak Ty tylko widziałam akcje serca :)
 
Mi wgl ginekolog od razu włączyła, nic nie pytała ani nic. :p a jest profesorem, wiec chyba z zarodka mi nie zrobiła jajka sadzonego.
Sprawdzę za tydzień. Jutro zaczynam 8 tydzień! :D
Ja plamilam troszeczkę przez jeden dzień (to chyba za dużo powiedziane, różowy śluz), ale przeszło - ginekolog mówiła, ze mam ukrwiona nadzerke i tak może być.
 
Ja z innej strony dzisiaj zahacze - czy ktoś jeszcze ma problem z podstępnymi biegunkami? 😡 losowo nagle dostaje paskudnej biegunki, nie wiem od czego, nie wiem po czym i przysięgam będę miała traumę przed wyjściem z domu. Ratunku.
Mój mąż.. właśnie wrócił z pracy..nie był w stanie zamknąć biura od 17..nie wiem co mu jest,nie jadł nic podejrzanego 🤷syn nie był w przedszkolu,więc nic nie przyniósł..z kibla przetoczył się na łóżko i słyszę,że chrapie..
 
Nadrabiając was, chociaż nie było łatwo 😅 mi Chińczyki wywróżyli córkę, i tu mamy z mężem zgodność bo byłaby Oliwia.
Jeżeli chodzi o majonez to będę pierwszym głosem na mosso napoleoński kocham całym ♥️
No i jeżeli chodzi o colę to mam dokładnie tak samo. Ogólnie mam ochotę pić słodkie. Przed ciążą tylko woda a teraz jakoś nie zaspokaja mojego pragnienia.
Fajna panuje tu atmosfera :)
 
Dziewczyny pracujecie jeszcze? Ja dzisiaj wróciłam pierwszy dzień po świetach i tyle stresów , bol brzucha cały dzień i spanie 2 h po pracy. Dalej mnie ciągnie jajnik. Chciałam powiedzieć w pracy dopiero ok 12 tyg , a dzisiaj już w to zwątpiłam czy dam radę boje się że coś się stanie
 
reklama
Do góry