reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

A mogę podpytac na jaki ciężar sobie pozwalasz bo sama myślę czy mi wolno ;)
Podnosiłam około 75 kg w setach po 3-4 powtórzenia, teraz zeszłam do około 40-50 :) a czasem sobie po prostu dzień dobry porobie czy takie rozgrzewkowe z niskim obciążeniem i daje sobie spokój. Nie skupiam się teraz na rozbudowie miesni, wiec podnoszę mniej…. Ambitnie? Wiesz o co mi chodzi 😂
 
reklama
Mam ostatnio lekkie mdłości ale co najgorsze totalne obrzydzenie do wszelkiego jedzenia :( Pytanie do dziewczyn które borykały się z podobnym problemem we wcześniejszych ciążach: Jak długo to u was trwało? Potem było lepiej? Mimo, że to początek to mam już dość :(
 
Mam ostatnio lekkie mdłości ale co najgorsze totalne obrzydzenie do wszelkiego jedzenia :( Pytanie do dziewczyn które borykały się z podobnym problemem we wcześniejszych ciążach: Jak długo to u was trwało? Potem było lepiej? Mimo, że to początek to mam już dość :(

Ojj ja też... podłączam się pod pytanie. Ciekawa jestem, kiedy to mi się skończy. :)
 
Podnosiłam około 75 kg w setach po 3-4 powtórzenia, teraz zeszłam do około 40-50 :) a czasem sobie po prostu dzień dobry porobie czy takie rozgrzewkowe z niskim obciążeniem i daje sobie spokój. Nie skupiam się teraz na rozbudowie miesni, wiec podnoszę mniej…. Ambitnie? Wiesz o co mi chodzi 😂
No wiem, wiem 😁 Wiadomo, że to raczej nie czas na życiówki 😅 Ale 30-40 to i tak ładnie!
Ja mam ten problem, że zwykle chodziłam wieczorami po pracy ale teraz moim jedynym objawem ciąży jest mega senność i po 17 to jestem dętka i tak się zbieeeram żeby iść ale dotrzeć nie mogę 😂
 
reklama
Do góry