reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Badałam dzisiaj TSH, wynik 1,2960 µIU/ml przy normie dla ciężarnych 0,09-2,82 µIU/ml, jest ok ale myślicie żeby jeszcze powtórzyć za jakiś czas? Nigdy nie miałam problemów z tarczycą ale w poprzedniej ciąży miałam TSH przy górnej granicy (badane ok. 10 tygodnia) lekarka powiedziała że skoro jest w normie to jest w normie i tyle a tu na forum czytałam, że przy takich wartościach dziewczyny dostawały euthyrox, także schizowałam aczkolwiek nic z tym dalej nie zrobiłam i było wszystko w porządku. Dlatego teraz wolałam sprawdzić.
 
nie wiem, w którym jesteś tc, ale mi aplikacja coś takiego pokazuje🤪
Badałam dzisiaj TSH, wynik 1,2960 µIU/ml przy normie dla ciężarnych 0,09-2,82 µIU/ml, jest ok ale myślicie żeby jeszcze powtórzyć za jakiś czas? Nigdy nie miałam problemów z tarczycą ale w poprzedniej ciąży miałam TSH przy górnej granicy (badane ok. 10 tygodnia) lekarka powiedziała że skoro jest w normie to jest w normie i tyle a tu na forum czytałam, że przy takich wartościach dziewczyny dostawały euthyrox, także schizowałam aczkolwiek nic z tym dalej nie zrobiłam i było wszystko w porządku. Dlatego teraz wolałam sprawdzić.
Hmm ja biorę euthyrox 50 przy tarczycy ok 1,9-2 . Wydaje mi się, z tego co czytałam, słyszałam to Tsh przy zajściu w ciąże powinno być ok 1, masz troszkę ponad 1, ja bym się wstrzymała na razie, ale gin często zlecają tsh wiec na pewno zrobiłabym za jakiś czas skontrolować 🦋
 
Byłam na wizycie. Myślałam, ze ciąża jest młodsza, tylko nie pamiętałam dokładnie ile czasu po spodziewanej owulacji miałam ten charakterystyczny śluz i się zdziwiłam.
11 dni! Ciąża jest młodsza o 11 dni! 😃
Wiec jestem w 6+1, usłyszałam serduszko :). Za 3 tygodnie kolejna wizyta.
Estimated delivery date 14.08.2023 ;)
 
Badałam dzisiaj TSH, wynik 1,2960 µIU/ml przy normie dla ciężarnych 0,09-2,82 µIU/ml, jest ok ale myślicie żeby jeszcze powtórzyć za jakiś czas? Nigdy nie miałam problemów z tarczycą ale w poprzedniej ciąży miałam TSH przy górnej granicy (badane ok. 10 tygodnia) lekarka powiedziała że skoro jest w normie to jest w normie i tyle a tu na forum czytałam, że przy takich wartościach dziewczyny dostawały euthyrox, także schizowałam aczkolwiek nic z tym dalej nie zrobiłam i było wszystko w porządku. Dlatego teraz wolałam sprawdzić.
Ja mam tsh 2,5 i mam euthyrox 75. Tylko ja zbijałam bo przed ciążą miałam 18,5 xd.
 
reklama
Byłam na wizycie. Myślałam, ze ciąża jest młodsza, tylko nie pamiętałam dokładnie ile czasu po spodziewanej owulacji miałam ten charakterystyczny śluz i się zdziwiłam.
11 dni! Ciąża jest młodsza o 11 dni! 😃
Wiec jestem w 6+1, usłyszałam serduszko :). Za 3 tygodnie kolejna wizyta.
Estimated delivery date 14.08.2023 ;)
Gratulacje😃!!! wg aplikacji mam taka samą datę 😄..zobaczymy w piątek o ile moja będzie młodsza..chociaż moja nie może być aż tak dużo młodsza, bo później po spodziewanej owu już mojego męża nie było w domu 😄😄😄
 
Do góry