reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

na razie ok, plamienia i bóle ustały! :)

dziewczyny ćwiczycie w ciąży?
ja wcześniej ćwiczyłam siłowo, mam jeszcze 4 treningi wykupione, kolejny jutro o 9:00, widaomo że zejdziemy z intensywności, ale planujecie ćwiczyć? bo nie wiem czy przestawać i przestawić się np na pilates?

Ja raczej nie mogę. Chociaż bardzo chciałam zacząć jakąś jogę albo po prostu zajęcia dla ciężarnych. Pewnie takie są :) jeszcze nad aqua fitnessem się zastanawiałam. Póki co niestety plamię juz 17 dzień. 😉
 
reklama
U mnie z plamieniami jest dokładnie tak samo jak u Ciebie..robię coś plamie,nie robię,nie plamie..też czuje się jak len,ale co zrobić..koło mnie lata mąż,ogarnia jeszcze syna,pracę,zakupy,porządki...Chłopu zaraz doby braknie 😥a ja leżę..też mi to siada na głowę,bo jestem generalnie aktywna,dużo pracuje i nie znoszę jak ktoś coś musi zrobić za mnie

Mojego męża też podziwiam i bardzo mu współczuję. Nie mamy jeszcze dzieciaczka, ale mamy psa z którym teraz tylko on może wychodzić. Chłopak waży 50 kg, wiec boję się z nim chodzić, bo jakby mnie pociągnął to mogłoby to się dla mnie i człowieczka we mnie źle skończyć. Zakupy też są na jego głowie. Wcześniej byłam na l4 to chuchalam i dmuchałam na siebie, więc do sklepu wyjścia odpuściłam. Teraz wróciłam do pracy, bo bzika dostawałam, ale jak wracam do domu, to padam na lozko i nie jestem w stanie już nic zrobić. Dzisiaj planujemy jechac na zakupy prezentowe. Nie wiem, jak sobie z tym wyzwaniem poradzę.
 
Ja sie dzis troche stresuje, bo mam isc jutro do mojej lekarki, ale jestem na liscie rezerwowych.. Wiec czekam na informacje dzis, czy w ogole sie dostane.. Bardzo bym juz chciala wiedziec przed swietami, co tam w tym brzuchu sie dzieje.
 
na razie ok, plamienia i bóle ustały! :)

dziewczyny ćwiczycie w ciąży?
ja wcześniej ćwiczyłam siłowo, mam jeszcze 4 treningi wykupione, kolejny jutro o 9:00, widaomo że zejdziemy z intensywności, ale planujecie ćwiczyć? bo nie wiem czy przestawać i przestawić się np na pilates?
Ja pływam, póki wszystko ok to będę chodzić, raz dwa razy w tygodniu. Oprócz tego lubię pilates, w ostatniej ciąży ćwiczyłam od lat regularnie, po narodzinach młodego mam zrwy ze wszystkim, bieganie, kijki, siłka, morsuję, narty i w zasadzie wszystko i nic... Myślę, że jak nie ma przeciwskazań i są siły to czemu nie, na dzień dzisiejszy u mnie nie ma weny, po Świętach po wizycie dopytam i coś robić muszę 😃
 
Dziewczyny a co polecacie na zapchany nos? Musiałam się zarazić od syna
Ja od kilku lat się leczę z przeziębienia tylko naturalnie, bez leków (teściowa mnie nauczyła 😄).
Na katar najlepsze inhalacje, czyli parówki nad garnkiem z gorąca wodą i olejkami (np.eukaliptus itd), na głowie ręcznik 😜
Przed snem zawsze nogi do gorącej wody z solą i następnego dnia jestem jak nowa 😅
Kiedyś bardzo często miałam problem z zatokami, katarem itd.
 

Załączniki

  • IMG_1018.jpeg
    IMG_1018.jpeg
    76 KB · Wyświetleń: 60
na razie ok, plamienia i bóle ustały! :)

dziewczyny ćwiczycie w ciąży?
ja wcześniej ćwiczyłam siłowo, mam jeszcze 4 treningi wykupione, kolejny jutro o 9:00, widaomo że zejdziemy z intensywności, ale planujecie ćwiczyć? bo nie wiem czy przestawać i przestawić się np na pilates?
Martwe ostatnio wchodzą mi jak złoto ;). Ja ćwiczę siłowo, chociaż przez ostatnie dni męczyły mnie mdłości i mam większego lenia
 
reklama
Do góry