reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Mojego męża też podziwiam i bardzo mu współczuję. Nie mamy jeszcze dzieciaczka, ale mamy psa z którym teraz tylko on może wychodzić. Chłopak waży 50 kg, wiec boję się z nim chodzić, bo jakby mnie pociągnął to mogłoby to się dla mnie i człowieczka we mnie źle skończyć. Zakupy też są na jego głowie. Wcześniej byłam na l4 to chuchalam i dmuchałam na siebie, więc do sklepu wyjścia odpuściłam. Teraz wróciłam do pracy, bo bzika dostawałam, ale jak wracam do domu, to padam na lozko i nie jestem w stanie już nic zrobić. Dzisiaj planujemy jechac na zakupy prezentowe. Nie wiem, jak sobie z tym wyzwaniem poradzę.
To ja poza psem(owczarzyca)mam też kota..więc u nas istne eldorado..
 
reklama
Ja raczej nie mogę. Chociaż bardzo chciałam zacząć jakąś jogę albo po prostu zajęcia dla ciężarnych. Pewnie takie są :) jeszcze nad aqua fitnessem się zastanawiałam. Póki co niestety plamię juz 17 dzień. 😉

Ja wrócę do ćwiczeń jak przestanie mnie ciągnąć podbrzusze. Zazwyczaj chodziłam 2 razy w tyg na pilates/ joga / sztangi jak już będę się dobrze czuła to na pewno będę próbowała aktywnie coś działac dalej, po tygodniu siedzenia na kanapie już mi brakuje ruchu;)
 
Ja sie dzis troche stresuje, bo mam isc jutro do mojej lekarki, ale jestem na liscie rezerwowych.. Wiec czekam na informacje dzis, czy w ogole sie dostane.. Bardzo bym juz chciala wiedziec przed swietami, co tam w tym brzuchu sie dzieje.
Uf wlasnie zadzwonili z przychodni i mam wizyte jutro na 18:40 :)
 
A moje dziecko od piątku chore. 😰 Wysoka temperatura i kaszel. W piątek prywatna wizyta u pediatry płuca i oskrzela czyste. W poniedziałek stan bez poprawy, więc umówiłam najszybszy termin w przychodni. Dzisiaj usg klatki piersiowej i test CRP z krwi. Diagnoza wirusa RSV 😞 Takie mnie czekają święta
 
@asiasiasia serio się nie przejmuj pewnie jest bardzo wcześnie ale wszystko okej. Daj czas na to żeby urosło dzieciątko. U mnie dzisiaj dziewczyny fatalne mdłości, chciałam iść na siłownie albo cokolwiek poćwiczyć. Rano jak wstałam nie mogłam się ruszać, nawet patrzeć na telefon bo tak mi było niedobrze. Później musiałam szybko ogarnąć zakupy do pracy i już w niej jestem. Także niestety nie pocwiczylam nic. Mam najgorszy dzień odkąd jestem w ciąży. Nie męczyły mnie tak jeszcze nudności. Siostra mi kupiła te gumy z pregny jadł je ktoś z was?
 
reklama
@asiasiasia serio się nie przejmuj pewnie jest bardzo wcześnie ale wszystko okej. Daj czas na to żeby urosło dzieciątko. U mnie dzisiaj dziewczyny fatalne mdłości, chciałam iść na siłownie albo cokolwiek poćwiczyć. Rano jak wstałam nie mogłam się ruszać, nawet patrzeć na telefon bo tak mi było niedobrze. Później musiałam szybko ogarnąć zakupy do pracy i już w niej jestem. Także niestety nie pocwiczylam nic. Mam najgorszy dzień odkąd jestem w ciąży. Nie męczyły mnie tak jeszcze nudności. Siostra mi kupiła te gumy z pregny jadł je ktoś z was?

Ja jem. Przeciętnie skuteczne. Czasem fajnie pomogą, a czasem bardziej chce się po nich 🤮
 
Do góry