reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
U mnie też 6+5 😄 ale to już obliczone z założeniem, że miałam owulację w 18 dc, a tego jestem prawie na 100% pewna, bo miałam monitoring. Jakby liczyć z OM to chyba 7+2 wyjdzie. A skąd wiesz, że u Ciebie też jest młodsza ciaza niż z OM?
mam nieregularne cykle bo jestem kp, i jak miałam owu według kalendarzyka to akurat miałam kosę z mężem i celibat parę dni 😂
 
Ok ja wam się przyznam, ze od wczoraj siedzę i analizuje. Bo 14.11 miałam na testach owulacyjnych pik. Wiec liczyłam, ze 15.11 miałam owu, wtedy wczoraj bym miała 6+0, według usg jest 5+5 i zarodek ma 2 mm. Czytam, ze ciąże mogą być młodsze a później nadrobić także @Paulusman tez mam 2 dni różnicy. Ty już masz serduszko wiec myśle, ze wszystko będzie super i będzie bić szybciej. Musimy chyba trochę zluzowac. Cieszyć się tym, ze są zarodki i się rozwijają! Co nie zmienia faktu, ze hormony ciążowe doprowadzają mnie do szaleństwa 🫣
 
Ok ja wam się przyznam, ze od wczoraj siedzę i analizuje. Bo 14.11 miałam na testach owulacyjnych pik. Wiec liczyłam, ze 15.11 miałam owu, wtedy wczoraj bym miała 6+0, według usg jest 5+5 i zarodek ma 2 mm. Czytam, ze ciąże mogą być młodsze a później nadrobić także @Paulusman tez mam 2 dni różnicy. Ty już masz serduszko wiec myśle, ze wszystko będzie super i będzie bić szybciej. Musimy chyba trochę zluzowac. Cieszyć się tym, ze są zarodki i się rozwijają! Co nie zmienia faktu, ze hormony ciążowe doprowadzają mnie do szaleństwa 🫣
najczęściej jest kilka dni różnicy. Nawet czasem podczas jednego badania usg ale innych pomiarów mogą wychodzić kilkudniowe różnice. Więc dziewczyny z tym dokładnym liczeniem dni to tak z przymrużeniem oka.
 
Ok ja wam się przyznam, ze od wczoraj siedzę i analizuje. Bo 14.11 miałam na testach owulacyjnych pik. Wiec liczyłam, ze 15.11 miałam owu, wtedy wczoraj bym miała 6+0, według usg jest 5+5 i zarodek ma 2 mm. Czytam, ze ciąże mogą być młodsze a później nadrobić także @Paulusman tez mam 2 dni różnicy. Ty już masz serduszko wiec myśle, ze wszystko będzie super i będzie bić szybciej. Musimy chyba trochę zluzowac. Cieszyć się tym, ze są zarodki i się rozwijają! Co nie zmienia faktu, ze hormony ciążowe doprowadzają mnie do szaleństwa 🫣

Może ta różnica w dniach mnie jakoś bardzo nie stresuje sama w sobie. Bardziej mnie niepokoją towarzyszące temu plamienia.
 
reklama
Hej!
Dawno się nie odzywałam. Musiałam się odciąć bo głowa świrowała za bardzo.
Pierwsze usg miałam 2 tyg temu - ciąża młodsza, maleńki pęcherzyk, generalnie słabo.
Wczoraj byłam już u mojej lekarki. Maluch nadrobił - termin na 1 sierpnia, pięknie bijące serduszko widziałam na ekranie u mojego centymetrowego człowieka.
Następna wizyta 3 stycznia ;)
Tzn po drodze jeszcze idę do Luxmedu bo potrzebuje skierowania na badania ale to już nie będę robiła usg ;)

A jeszcze jak dotrwamy do tego etapu to ze względu na poronienia dostanę się na darmowe prenatalne, zawsze to kilka stówek w kieszeni.
 
Do góry