reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
ja też nie, robiłam 4 razy, przyrosty od 100 do ponad 300%, nie ma co powtarzać i się stresować

Ale za to dzisiaj czuję niepokój. Niby nie mam powodu. Czuję się dobrze, ale sytuacja ogólnie z pracą jakoś nie sprzyja mojemu samopoczuciu. Zresztą odzywają się też obawy, że się nie uda i coś się z ciążą stanie. Trudny czas. Mam nadzieję, że się ułoży wszystko szybko.
 
Ale za to dzisiaj czuję niepokój. Niby nie mam powodu. Czuję się dobrze, ale sytuacja ogólnie z pracą jakoś nie sprzyja mojemu samopoczuciu. Zresztą odzywają się też obawy, że się nie uda i coś się z ciążą stanie. Trudny czas. Mam nadzieję, że się ułoży wszystko szybko.
Ja czekam od dzisiaj tydzień na wizytę u ginekologa który może potwierdzi ciąże na usg. Lekarz kazał zrobić w piątek kolejna betę, jak będzie powyżej 700 to mogę przyjść. Najgorzej że trzeba iść do pracy, wszyscy pytają kiedy dziecko i w ogóle. Mam nadzieję ze w poniedziałek pęcherzyk będzie widoczny i uspokoi to moje obawy :)
 
Hej dziewczyny, czułam że coś jest ze mną nie tak, dzisiaj zrobiłam test, ostatnia miesiączka 28.10 - robić betę, wstrzymać się jeszcze?
IMG_20221128_132725.jpg
 
reklama
Do góry