reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

@RoseGold nie poddawaj się. Czasem plamienia występują w dniu miesiączki. Nie wygląda to bardzo optymistycznie ale poki okresu nie ma jest nadzieja.

@Zuzanna1996 beta Ci pięknie rośnie ! Wow! U mnie owulacja potwierdzona 9listopada i beta 107 wczoraj na dwa dni przed okresem.
W piątek lecę na powtórkę. Może u Ciebie bliźniaki się szykują ;) kiedy teraz masz lekarza ? Ja idę pierwszy raz w sobotę .cicha nadzieję że już coś zobaczę , jakąś kropeczke :)
 
reklama
Cześć! Przycupne nieśmiało.
W poprzednim cyklu zaliczyłam biochem wiec jestem bardzo ostrożna w radości. to moja 4 ciąża, mam jedna córeczkę ;)

Termin wychodzi mi na 1 sierpnia ;)

Na razie wstrzymuje się z betą. W zeszłym cyklu przyrost był niby w normie a skończyło się jak się skończyło 🤷🏻‍♀️ A wizytę będę umawiać dopiero na 6-8 grudnia, jakos tak ;)
 
Cześć! Przycupne nieśmiało.
W poprzednim cyklu zaliczyłam biochem wiec jestem bardzo ostrożna w radości. to moja 4 ciąża, mam jedna córeczkę ;)

Termin wychodzi mi na 1 sierpnia ;)

Na razie wstrzymuje się z betą. W zeszłym cyklu przyrost był niby w normie a skończyło się jak się skończyło 🤷🏻‍♀️ A wizytę będę umawiać dopiero na 6-8 grudnia, jakos tak ;)

Cześć! :) życzę Ci żebyś wytrwała tu z nami przez przynajmniej 9 najbliższych miesięcy :)
 
@RoseGold nie poddawaj się. Czasem plamienia występują w dniu miesiączki. Nie wygląda to bardzo optymistycznie ale poki okresu nie ma jest nadzieja.

@Zuzanna1996 beta Ci pięknie rośnie ! Wow! U mnie owulacja potwierdzona 9listopada i beta 107 wczoraj na dwa dni przed okresem.
W piątek lecę na powtórkę. Może u Ciebie bliźniaki się szykują ;) kiedy teraz masz lekarza ? Ja idę pierwszy raz w sobotę .cicha nadzieję że już coś zobaczę , jakąś kropeczke :)
Nie mam pojęcia ale czytałam to beta w porządku zobaczymy co dalej sama już nie wiem może za wysoka zobaczymy lekarza mam w następna środę
 
@RoseGold nie poddawaj się. Czasem plamienia występują w dniu miesiączki. Nie wygląda to bardzo optymistycznie ale poki okresu nie ma jest nadzieja.

@Zuzanna1996 beta Ci pięknie rośnie ! Wow! U mnie owulacja potwierdzona 9listopada i beta 107 wczoraj na dwa dni przed okresem.
W piątek lecę na powtórkę. Może u Ciebie bliźniaki się szykują ;) kiedy teraz masz lekarza ? Ja idę pierwszy raz w sobotę .cicha nadzieję że już coś zobaczę , jakąś kropeczke :)
@RoseGold nie poddawaj się. Czasem plamienia występują w dniu miesiączki. Nie wygląda to bardzo optymistycznie ale poki okresu nie ma jest nadzieja.

@Zuzanna1996 beta Ci pięknie rośnie ! Wow! U mnie owulacja potwierdzona 9listopada i beta 107 wczoraj na dwa dni przed okresem.
W piątek lecę na powtórkę. Może u Ciebie bliźniaki się szykują ;) kiedy teraz masz lekarza ? Ja idę pierwszy raz w sobotę .cicha nadzieję że już coś zobaczę , jakąś kropeczke :)
Ogólnie dziewczyny dziwna sytuacja bo wyniki ze szpitala z HCG jest większy ale nikt ich nie robiłam prywatnie które próbki jechały kurierem do Płocka są słabsze ale to może dlatego że jechały tyle kilometrów i stężenie opadło tutaj przesyłam zdjęcia ze szpitala i prywatnie Naprawdę uważacie że jest za wysoki z kalkulatora pokazuje że 5 tydzień
 

Załączniki

  • 20BCEAB9-D79C-4187-A33A-0A846240F5D6.jpeg
    20BCEAB9-D79C-4187-A33A-0A846240F5D6.jpeg
    123,8 KB · Wyświetleń: 44
  • 5BB8C593-8E31-4AFF-93DD-84A26EA25275.jpeg
    5BB8C593-8E31-4AFF-93DD-84A26EA25275.jpeg
    49,6 KB · Wyświetleń: 44
  • 9DB2B98B-59C3-4BDB-85E0-C49144122A99.jpeg
    9DB2B98B-59C3-4BDB-85E0-C49144122A99.jpeg
    176,5 KB · Wyświetleń: 40
Cześć mamusie! :)
Wczoraj pozytywny test z wieczornego moczu (8-9 dpo), czekam na wynik bety i progesteronu. Nie nakręcam się bo jestem po jednym biochemie.
Termin z ostatniej miesiączki - 3 sierpnia 2023.
Cześć :)
Gratulacje!!!
Ja jestem jeszcze w szoku, spóźniał mi się dzisiaj 2 dzień @ i będąc w galerii podeszłam do Rossmanna po test. W głowie miałam jednak myśl( dobra, dobra wkręcasz sobie) 🙄
Zrobiłam 2 testy i oba pozytywne 🤗🥰 chyba jeszcze jestem w szoku🤭 jutro dzwonię do mojego ginekologa co dalej😉
Termin z ostatniej miesiączki- 01 sierpnia 2023
 

Załączniki

  • 20221122_192919.jpg
    20221122_192919.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 101
Ostatnia edycja:
Cześć :)
Gratulacje!!!
Ja jestem jeszcze w szoku, spóźniał mi się dzisiaj 2 dzień @ i będąc w galerii podeszłam do Rossmanna po test. W głowie miałam jednak myśl( dobra, dobra wkręcasz sobie) 🙄
Zrobiłam 2 testy i oba pozytywne 🤗🥰 chyba jeszcze jestem w szoku🤭 jutro dzwonię do mojego ginekologa co dalej😉
Termin z ostatniej miesiączki- 01 sierpnia 2023
Ale masz Grube kreski tak jak ja ale ja już byłam na bycie potwierdziłam
 

Załączniki

  • 6A65CCFE-3D7F-4FBA-BABB-3E1C353E9743.jpeg
    6A65CCFE-3D7F-4FBA-BABB-3E1C353E9743.jpeg
    123,8 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Może jedź na nocną pomoc może dostaniesz jakąś Luteina czy coś albo zatrzymają szpitalu,

Wzięłam Duphaston, który mi został z zeszłego roku, jeśli to plamienie miałoby być spowodowane niskim progesteronem. Idę teraz znowu na pobranie, zobaczyć jak wygląda sytuacja. Zrobię betę I proga. Mam dzisiaj mieć kontakt z moim lekarzem, więc pogadam z nim o tym. Więcej nie mogę zrobić. Jak nie będzie się chciała ciąża przyjąć, to się nie przyjmie.
 
Do góry