reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Melduję się po wizycie! Ciąża bardzo wczesna więc na usg widoczny pęcherzyk żółtkowy ale Pani doktor twierdzi, że mignął jej mikroskopijny zalążek zarodka 🥰 Najważniejsze, że wykluczona ciąża pozamaciczna i puste jajo bo te dwie opcje nie dawały mi spać!
Jestem przeszczęśliwa, tak się spłakałam małżowi w rękaw po powrocie, że chyba sobie dopiero chłop zdał sprawę z tego wszystkiego 😅
319887337_1246878362560237_1563684827377794787_n.jpg
 
reklama
Cześć, chciałabym do Was dołączyć :) na początku wszystkim Wam gratuluję i mam nadzieję że w pełnym składzie dotrawamy do sierpnia 🥰 u mnie na stanie prawie dwulatek a teraz jestem w 5tc. W poniedziałek byłam u gino i był póki co tylko pęcherzyk. Gdyby nie infekcja intymna to bym poczekała z wizytą a tak to chciałam jak najszybciej iść. Dostałam leczenie bezpieczne w ciąży oraz duphaston ze względu na jedno poronienie i dla mojej gino prog 21 ciut mały :) ogólnie czuje się ok do tego stopnia że jak wczoraj przeszły mi mdłości to ze strachu dziś poleciałam na betę 😅🙈 wynik mnie uspokoił bo według internetowych kalkulatorow przyrost jest ok :D
 
A moje dziecko od piątku chore. 😰 Wysoka temperatura i kaszel. W piątek prywatna wizyta u pediatry płuca i oskrzela czyste. W poniedziałek stan bez poprawy, więc umówiłam najszybszy termin w przychodni. Dzisiaj usg klatki piersiowej i test CRP z krwi. Diagnoza wirusa RSV 😞 Takie mnie czekają święta
o Kurcze, zdrówka!

@asiasiasia serio się nie przejmuj pewnie jest bardzo wcześnie ale wszystko okej. Daj czas na to żeby urosło dzieciątko. U mnie dzisiaj dziewczyny fatalne mdłości, chciałam iść na siłownie albo cokolwiek poćwiczyć. Rano jak wstałam nie mogłam się ruszać, nawet patrzeć na telefon bo tak mi było niedobrze. Później musiałam szybko ogarnąć zakupy do pracy i już w niej jestem. Także niestety nie pocwiczylam nic. Mam najgorszy dzień odkąd jestem w ciąży. Nie męczyły mnie tak jeszcze nudności. Siostra mi kupiła te gumy z pregny jadł je ktoś z was?
mi babeczka w aptece powiedziała, ze na mdłości jedyne co może mi polecić to lokomotiv w tabletkach🤷‍♀️ g@&no daje

Cześć, chciałabym do Was dołączyć :) na początku wszystkim Wam gratuluję i mam nadzieję że w pełnym składzie dotrawamy do sierpnia 🥰 u mnie na stanie prawie dwulatek a teraz jestem w 5tc. W poniedziałek byłam u gino i był póki co tylko pęcherzyk. Gdyby nie infekcja intymna to bym poczekała z wizytą a tak to chciałam jak najszybciej iść. Dostałam leczenie bezpieczne w ciąży oraz duphaston ze względu na jedno poronienie i dla mojej gino prog 21 ciut mały :) ogólnie czuje się ok do tego stopnia że jak wczoraj przeszły mi mdłości to ze strachu dziś poleciałam na betę 😅🙈 wynik mnie uspokoił bo według internetowych kalkulatorow przyrost jest ok :D
witamy💕
 
Dżizzzz, tak mi niedobrze, jednak popołudniami zdecydowanie gorzej się czuję🙄 a jutro w klasie u mojej młodszej jest wigilia z rodzicami😩 trzeba będzie się trochę ogarnąć jutro, na samą myśl już brak mi sił😅 może maseczkę jakaś na twarz narzucę, żeby jak potwór nie wyglądać🤔
 
reklama
Dziewczyny mierzycie ciśnienie w ciazy? Zawsze miałam idealne ciśnienie 120/80 a wczoraj popołudniowej drzemce 90/50, ledwo żyłam… trochę zaczynam się tym martwić :/
 
Do góry