reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dzisiaj na maksa boli mnie brzuch i do tego rano widziałam śluz podbarwionym krwią 😕
Wizytę u lekarza planowałam dopiero na styczeń, oby nic strasznego się z tego nie stało, planuje się dzis oszczędzać ale muszę tez trochę popracować
 
Dzis wizyta o 12 ;p a ja jajo znosze. Powiem wam ze dowiedzialam.sie ze jesli dzis zalozy mi karte ciazy i wystawi zaswiadczenie z przewidywana data porodu to w pracy mam wszystko zalatwione gory. W niemczech pracodawca wystawi mi zakaz pracy i po klopocie.
To ja dopiero 17:10... 🙄 Tylko dlatego taka godzina żeby mąż mógł dojechać i też obejrzeć ☺️
Czyli to znaczy, że poszłabyś już od razu na zwolnienie? 😁
 
Tylko chwalę się panami i lecę dalej. Do zo😘
 

Załączniki

  • 3b765f8d-4354-4d03-a537-715fe270edf2.jpeg
    3b765f8d-4354-4d03-a537-715fe270edf2.jpeg
    69,1 KB · Wyświetleń: 71
I jak oceniasz taka różnice wieku? U nas będą 2 lata różnicy :)
Idealna 🙂 trochę jak bliźniaczki, ale jednak nie, dwie na raz jeść nie wołały, ale razem drzemki spacer w podwójnym wózeczku, no to cudowny czas był, w sumie wciąż jest. Do podstawówki poszły razem (jedna rok wcześniej, bo był wybór) i obecnie też są razem w LO. Są dość zzyte i wyszło jak marzyłam, bo na ciążę rok po roku zdecydowaliśmy się świadomie i nie było przeciwskazań 🙂
 
Witajcie dziewczyny, ja niestety od kilku dni czuje się fatalnie. Ciągle jest mi niedobrze, do tego jestem zmęczona a moje dziecko jeszcze mnie dobija bo nie sypia w nocy. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, błagam niech te mdlosci się skończą 😪
Współczuję z całego serca..ja muszę się oszczędzać maksymalnie przy krwiaku,najlepiej leżeć,żeby nie pękł..też mam maleńkiego synka. I ciężko mu wytłumaczyć,że mama na rączki nie może go wziac
 
I jak oceniasz taka różnice wieku? U nas będą 2 lata różnicy :)
u mnie też będą 2 lata różnicy, mam synka z czerwca 2021
Współczuję z całego serca..ja muszę się oszczędzać maksymalnie przy krwiaku,najlepiej leżeć,żeby nie pękł..też mam maleńkiego synka. I ciężko mu wytłumaczyć,że mama na rączki nie może go wziac
o matko, no jak wskazania do leżenia to masakra przy takim maluchu :( odpoczywaj w każdej wolnej chwilii, chociaż wiem że to prawie niemożliwe
Ja jeszcze mam intensywny tydzień w pracy ale na szczęście mąż już na urlopie i zajmuje się młodym, wraca do pracy dopiero po nowym roku więc w tym ciężkim teraz czasie jest dla mnie dużym wsparciem.
 
reklama
Jeszcze 6,5 godziny do wizyty u gin. Najpierw odwiedzam rodziców. Mam nadzieję ze mnie nie zemdli albo nie rozbili brzuch jak ostatnio 🥴
Dzisiaj czuje się już lepiej, przez stres nie mogłam spać bez przerw. W dodatku cycki zaczęły boleć w nocy, ciężko było się ułożyć 😄 zapalenie pęcherza nie mija, choć jest trochę lepiej, chyba skończy się na antybiotyku.
Trzymajcie mocno kciuki, jestem nastawiona pozytywnie, musi być dobrze!
 
Do góry