reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

U mnie dzisiaj kalendarzyk pokazuje 5t1d. Wizyte zarejestrowałam na 30.12. Chce być pewna, że już będzie coś widać :). Ja sie martwie troche, bo nie mam zadnych objawow ciążowych. Tylko ból piersi i brak miesiączki. Obiecałam sobie, ze do wizyty nie robie zadnych testow, ani z krwi ani normalnych. Nie mam zamiaru sie negatywnie nakręcać 😆, a z natury jestem hipochondryczką 😁
 
reklama
Ale masz gin prywatnie?
Tak,tylko prywatnie chodze,plus taki że znam swoją gin już 8 lat..i jak się coś działo to i w weekend czy o każdej porze jest pod tel.(oczywiście tego nie wykorzystuje)raz nawet otwarła specjalnie gabinet,bo wyszłam ze szpitala i chciała skontrolować po swojemu ♥️
 
Ostatnia edycja:
O wowww jakie serduszko 🥰 ja mam 1.08 wiec razem ❤️ musisz się oszczędzać .. wzięłaś zwolnienie?
Jeszcze nie poszłam na zwolnienie. Nikogo w pracy nie poinformowałam o ciąży, więc mi tak głupio było od razu wskoczyć na zwolnienie. Przygotuje najpierw swojego naczelnika na taka ewentualność. Lekarz powiedział ze wystawi zwolnienie w każdej chwili jak tylko zadzwonię. Pracuje w urzędzie 🫣
 
Witajcie dziewczyny, ja niestety od kilku dni czuje się fatalnie. Ciągle jest mi niedobrze, do tego jestem zmęczona a moje dziecko jeszcze mnie dobija bo nie sypia w nocy. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, błagam niech te mdlosci się skończą 😪
Bardzo Cię przytulam, mam córki rok po roku 💖 pocieszę Cię, że wszystko minie.
 
Dzis wizyta o 12 ;p a ja jajo znosze. Powiem wam ze dowiedzialam.sie ze jesli dzis zalozy mi karte ciazy i wystawi zaswiadczenie z przewidywana data porodu to w pracy mam wszystko zalatwione gory. W niemczech pracodawca wystawi mi zakaz pracy i po klopocie.
 
reklama
Do góry