reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
@asiasiasia nie martw się, też mi się wydaje, że chodziło o 2 tygodnie od zaplodnienia, to wychodzi tylko tydzień różnicy, nic strasznego. Na następnej wizycie już będzie więcej widać :) zapisałaś się już na kolejną? I edytuj może to zdjęcie, bo są na nim Twoje dane.

Trzymam kciuki też za resztę dzisiejszych wizyt 😊
 
na razie ok, plamienia i bóle ustały! :)

dziewczyny ćwiczycie w ciąży?
ja wcześniej ćwiczyłam siłowo, mam jeszcze 4 treningi wykupione, kolejny jutro o 9:00, widaomo że zejdziemy z intensywności, ale planujecie ćwiczyć? bo nie wiem czy przestawać i przestawić się np na pilates?
Planuję, ale chyba już od drugiego trymestru, jak mi miną mdłości, teraz właściwie każdego dnia się czuję inaczej i ciężko mi cokolwiek zaplanować. No i raczej to będzie właśnie pilates albo joga, ale też tylko to ćwiczyłam przed ciążą, jak Ty miałaś intensywniejsze treningi, to może nie musisz się całkiem przerzucać na takie bardzo spokojne.
 
reklama
Wydaje mi się, że wg OM jest w 4 tyg, a sama ciąża tym samym ma 2 tyg :) Inaczej się nie da.

Też myślę, że lekarzowi chodziło o to, że jest to 4 tydzień stad brak pęcherzyka itd.
Sama mam takie lekarza co uważa, że liczenie ciąży od OM jest głupie po przecież przez te 2 pierwsze tygodnie ciąży nie ma, ale zawsze mi to dokładnie tłumaczy jak on to sobie liczy więc szkoda, że @asiasiasia nie zostało to wytłumaczone bo jak widać już jest panika - moim zdaniem lekarz powinien trzymać rękę na pulsie, ale być też uspokajający. A to, że ciąża jest 1 tydzień młodsza może się zdarzyć jak się dokładnie nie monitoruje owulacji.

Ja już nie chciałam tego pisać, ale @asiasiasia miałaś chyba tydzień temu niską betę, na USG beta powinna być min. 1000 a najlepiej powyżej 1500 - dlatego przy tak wczesnych ciążach, niskich wartościach bety zawsze lepiej dzień przed USG zrobić sobie betę, żeby wiedzieć czy faktycznie ma to sens
 
Do góry