reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Czy Wasze bąbelki już reagują na dotyk i odpowiadają kopniakami za każdym razem? I w którym jesteście tygodniu? Mój nie, dlatego się martwię :)
U mnie Malutka odpowiada delikatnym kopniakiem, jak w danym momencie zapukam. Sama już nie wiem, czy to przypadek czy co 😁Wczoraj wieczorem zrobiłam sobie kakao, mój mąż cały szczęśliwy, bo poczuł pierwszy raz Malutka jak trzymał rękę na brzuchu :)
 
reklama
Dziękuję za rady w sprawie wózka @Dona84 i @Zflustrowana
Chyba najpierw trzeba przemyśleć faktycznie gdzie my to będziemy wędrować z dzidziulem.
Syna chustowalam do około roku, on w ogóle się do wózka nie chciał włożyć 🤭 A jak już "dostał nóg" to absolutnie nie. Także w sumie nie wyżyłam się z tymi wózkami.
Ps. Czy te opcje 3w1 to są coś warte?
 
Jeszcze pytanie z innej pary kaloszy 🤣 Czy wy też macie brzuch tak wysoko? Był sobie na dole i było spoko chociaż latałam do ubikacji w kółko.. a tera jest pod samym biustem wręcz i dostarcza mi niezapomnianych wrażeń dzięki zgadze :/// W ogole taki jest jakbym se piłkę włożyła :D taki śmieszny okrągły i wydaje mi się dość duży kurła. A to dopiero 25tydz 😱😱
 
Jeszcze pytanie z innej pary kaloszy 🤣 Czy wy też macie brzuch tak wysoko? Był sobie na dole i było spoko chociaż latałam do ubikacji w kółko.. a tera jest pod samym biustem wręcz i dostarcza mi niezapomnianych wrażeń dzięki zgadze :/// W ogole taki jest jakbym se piłkę włożyła :D taki śmieszny okrągły i wydaje mi się dość duży kurła. A to dopiero 25tydz 😱😱
To może pokaże ci mój: 23 tydzień. Brzuch olbrzymi dość wysoko, a dzidzię czuję bardzo nisko ostatnio.
 

Załączniki

  • IMG_20220425_183917.jpg
    IMG_20220425_183917.jpg
    555,8 KB · Wyświetleń: 85
Dziękuję za rady w sprawie wózka @Dona84 i @Zflustrowana
Chyba najpierw trzeba przemyśleć faktycznie gdzie my to będziemy wędrować z dzidziulem.
Syna chustowalam do około roku, on w ogóle się do wózka nie chciał włożyć 🤭 A jak już "dostał nóg" to absolutnie nie. Także w sumie nie wyżyłam się z tymi wózkami.
Ps. Czy te opcje 3w1 to są coś warte?
Mi się sprawdziła, bo potrzebowałam wszystkiego od fotelika do samochodu po gandole i spacerówkę. W X-lander X1 spacerówka była solidna wytrzymała dzieci rok po roku. Obie jednocześnie w nim siedziały. Gdy robiliśmy długie spacery po lesie czy górach (większość czasu półtoraroczna chodziła na nogach bo uwielbiała ale czasem gdy nie zdążyliśmy wrócić na drzemkę i była zmęczona jeździła z siostrą) Gondola też była na tyle duża że zmieścił się w niej duży noworodek ponad 4 kg w kombinezonie i 14 miesięczna siostra. Montaż i demontaż szybki i prosty. Minusy to - szeroka konstrukcja
- koleżanki mówiły że dość ciężki do dzwigania po schodach, ale ja nie miałam problemów by wynieść go na drugie piętro. Tylko robiłam to bez dzieci w środku.
- zakupy dostęp do koszyka utrudniony przy wersji spacerowej co mnie denerwowało do sklepu miałam nie daleko, szkoda odpalać samochodu.
- zajmował dużo miejsca w bagażniku na szerokość, za to składał się na płasko. W kombi nie było problemu.
 
Dziękuję za rady w sprawie wózka @Dona84 i @Zflustrowana
Chyba najpierw trzeba przemyśleć faktycznie gdzie my to będziemy wędrować z dzidziulem.
Syna chustowalam do około roku, on w ogóle się do wózka nie chciał włożyć 🤭 A jak już "dostał nóg" to absolutnie nie. Także w sumie nie wyżyłam się z tymi wózkami.
Ps. Czy te opcje 3w1 to są coś warte?
Widzisz duzo zależy od dziecka, starsza jeździła w wózku do 3 roku życia a i później czasem braliśmy wózek jak na dlużej wychodziliśmy, bo ona chodzić nie chciała. Młodsza też uwielbia wózek, próbowałam też chusty ale w ogóle nam nie wychodziło, ona nie lubiła, potem było nosildo i z tym już lepiej ale też szału nie było. Więc podejrzewam, że i moje 3 dziecko będzie wózkowe.
Co do opcji 3w1 to dla mnie możliwość wpiecia fotelika na stelaż to konieczność, nie wyobrażam sobie bez tego. Mega wygodne, szczególnie że maluch dużo śpi, a i jak jest większe to nie trzeba dźwigać tego fotelika żeby no iść coś załatwić tylko można z wozkiem iść. No i baza do fotelika w aucie to dla mnie mus. Przy młodszej miałam i teraz też koniecznie fotelik z bazą, bo szybkość wpiecia i wypiecia nie porównywalna z zapinaniem fotelika w pasy.
 
reklama
Do góry