reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziś drugi dzień bez tabletek przeciwwymiotnych. Wróciły mdłości i awersja do zapachów. Czy któraś z was jeszcze się z tym boryka ?
Mdłości na szczęście już mi przeszły, czasami jak mało zjem, to czuję na chwilę. A co do zapachów to nadal drażni mnie zapach perfum, płynów do prania, papierosow, zeli do mycia zapachowych.
 
reklama
22 tc , ból podbrzusza i skurcze tak jak na okres . Czy to normalny stan ?
Ja mialam tak samo, lekarz niepowiedziane, ze to normalne, ze mozna jesc nospe, spokojnie w ciagu doby mozna zjesc do 4 tabletek.. to nie byl jakis mega wielki bol, tyle ze nieprzyjemny, przewaznie po pierwszej tabletce przechodziło :)
 
Jestem po połówkowych . Lekarz stwierdził że mam nisko łożysko . Czy któraś tak miała ? Co jest tego konsekwencja? Mam się czym martwić ?
 
Jestem po połówkowych . Lekarz stwierdził że mam nisko łożysko . Czy któraś tak miała ? Co jest tego konsekwencja? Mam się czym martwić ?
Cześć. Ja mam łożysko nisko schodzące na przedniej ścianie ale się podnosi. Nie zachodzi na szyjkę, więc nie jest przodujące co za tym idzie nie jest niebezpieczne. Mam się tym nie przejmować.

Czy twój lekarz mówił coś jeszcze ? Dał jakieś zalecenia. Jeśli nie to wszystko ok..
 
Cześć. Ja mam łożysko nisko schodzące na przedniej ścianie ale się podnosi. Nie zachodzi na szyjkę, więc nie jest przodujące co za tym idzie nie jest niebezpieczne. Mam się tym nie przejmować.

Czy twój lekarz mówił coś jeszcze ? Dał jakieś zalecenia. Jeśli nie to wszystko ok..
Mówił tylko żeby nie dzwigac i nie współżyć. Bo wczoraj miałam bóle brzucha. Nic nie mówił że zachodzi na szyjkę , tylko że jest nisko osadzone
 
Mówił tylko żeby nie dzwigac i nie współżyć. Bo wczoraj miałam bóle brzucha. Nic nie mówił że zachodzi na szyjkę , tylko że jest nisko osadzone
No to nie dźwigamy i nie figlujemy z partnerem. Jak by było coś więcej z łożyskiem to lekarz by ci powiedzieć, bo przodujące łożyska wymaga leżenia, odpoczynku itp i jest wskazaniem do CC.
 
Ja mialam tak samo, lekarz niepowiedziane, ze to normalne, ze mozna jesc nospe, spokojnie w ciagu doby mozna zjesc do 4 tabletek.. to nie byl jakis mega wielki bol, tyle ze nieprzyjemny, przewaznie po pierwszej tabletce przechodziło :)
Tutaj jednak trzeba uważać. Mi lekarz w związku z łożyskiem które wygląda na wrastające zaleciła żebym brała nospę i Magnez 3 razy dziennie. I wszystko fajnie ale zaczelam dostawać krwotoków z nosa tak w sumie bez powodu. Jak przeanalizowałam to wyszło na to że właśnie od czasu nospy się zaczęło. Odstawiłam i minęły krwotoki. Tylko teraz nie wiem co gorsze nos czy wrastające łożysko 🤦‍♀️
 
reklama
Tutaj jednak trzeba uważać. Mi lekarz w związku z łożyskiem które wygląda na wrastające zaleciła żebym brała nospę i Magnez 3 razy dziennie. I wszystko fajnie ale zaczelam dostawać krwotoków z nosa tak w sumie bez powodu. Jak przeanalizowałam to wyszło na to że właśnie od czasu nospy się zaczęło. Odstawiłam i minęły krwotoki. Tylko teraz nie wiem co gorsze nos czy wrastające łożysko 🤦‍♀️
Ja też mam problem z łożyskiem że jest nisko osadzone znów ... :/ A Ty masz dobrze osadzone ale wrastające tak?
 
Do góry