reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mi wyszedł cukier 90. Lekarka mówi że w normie, ale mimo to ja wyeliminowałam teraz zbędne cukry typu słodycze i soki owocowe, owoce do minimum. Pieczywo ciemne i będę chciala sie przerzucić na ciemny makaron. W poprzedniej ciąży też na początku miałam cukier 90 i poszłam za 2-3 tygodnie na krzywą cukrowa po ograniczeniu tych zbędnych cukrów i miałam już glukoze na czco 85 i resztę wyników w normie. Teraz lekarka powiedziała że może mi dać jakbym się uparła bardzo badanie na krzywą cukrową, ale biorąc pod uwagę moje mdłości i samopoczucie to jednak stwierdziłam ze narazie podziękuję skoro wynik w normie. A po prostu ogranicze i będę ten cukier na czczo częściej kontrolować
Mam podobny plan
 
reklama
Piękny dzidziuś, zazdroszczę zdjęcia. Moje dzidzi nie chce tak ładnie pozować. Na każdym badaniu mocno się rusza 😂
Haha, żeby moje chciało współpracować, to było badanie na 3 podejścia. Najpierw odwrócone plecami, za nic nie chciał się przekręcić, musiałam skakać i biegać po gabinecie jak przygłup. Nic. Po poł h przerwy nadal nic, dopiero rządek ptasiego mleczka przekonał go/ją do współpracy i się odwrócił/a. Inaczej nie dało się zmierzyć przezierności 😉
 
Podsyłam portretowe foto mojej glizdy ;) z OM dziś niby 13+0, ale człowiek duży wychodzi na 13+6, całe 7,6cm CRL 🙂 dobrze, że nie zwlekaliśmy dłużej z tymi prenatalnymi. Płeć niestety na razie nie do określenia, ale człowiek wygląda na zdrowego i pappa też wyszła ok 😊
Ale fajne :) A nie masz takiego zdjęcia z wyrostkiem? U mnie było widać płeć właśnie po tym,ze nub byl uniesiony.
 
Ja też dziś z potwornym bólem głowy. A mdłości od 3 tygodni to już codzienność -jedynie wymioty przyjmują na sile.
Są tu z pewnością mamy na drugą połowę sierpnia - komuś już przeszło? Jest nadzieja ? 😁😅 Dziś 9+6 i czekam z wytęsknieniem na powrót do świata żywych.
Mi z OM wychodzi 18/08 a z usg 21/08.
 
Haha, żeby moje chciało współpracować, to było badanie na 3 podejścia. Najpierw odwrócone plecami, za nic nie chciał się przekręcić, musiałam skakać i biegać po gabinecie jak przygłup. Nic. Po poł h przerwy nadal nic, dopiero rządek ptasiego mleczka przekonał go/ją do współpracy i się odwrócił/a. Inaczej nie dało się zmierzyć przezierności 😉
Czyli warto zabrać ze sobą coś słodkiego by pobudzić maleństwo 😁😁 dobrze wiedzieć.
 
Ja mam okropne mdłości. Wcześniej mdlilo mnie od ok 11:00,a dzisiaj już od 7:30. Przyszłam z pracy,zjadłam dosłownie gryza ciasta i wymiotowałam :( Okropnie mi z tym zle. Wolę być w pracy,bo jestem tak zajęta,ze nie mam czasu się zastanawiać co mi jest :)
Ja w poprzedniej ciąży miałam 30 lat i robiła dla siebie pappa. Wyszedł bardzo dobrze,wiec się przynajmniej nie martwiłam. Zrobiłam,bo dwa lata młodsza koleżanka urodziła wtedy dzieciątko z ZD i bardzo się wystraszyłam,bo cała ciąże mówili jej,ze wszystko ok.
To mamy podobnie 😐 liczę (być może naiwnie), że jeszcze może że 2 tygodnie i będzie lepiej.
Daj znać jak się już lepiej poczujesz 💚
 
Podsyłam portretowe foto mojej glizdy ;) z OM dziś niby 13+0, ale człowiek duży wychodzi na 13+6, całe 7,6cm CRL 🙂 dobrze, że nie zwlekaliśmy dłużej z tymi prenatalnymi. Płeć niestety na razie nie do określenia, ale człowiek wygląda na zdrowego i pappa też wyszła ok 😊

Ale fajne :) A nie masz takiego zdjęcia z wyrostkiem? U mnie było widać płeć właśnie po tym,ze nub byl uniesiony.
Niestety, nic nie dało sie dojrzeć. Za 2 tyg mam usg u swojej gin, może wtedy się uda 🙃
 
Mi z OM wychodzi 18/08 a z usg 21/08.
A jak samopoczucie ? Na jaki dokładnie termin macie umawiane USG prenatlane ?
Ja mam na 13+3 i trochę się boję czy nie będzie za późno. Do tej pory miałam tylko jedna wizytę u mojej ginekolog, wiek USG potwierdził z OM ale te 13+3 to może się okazać na ostatnią chwilę.
 
A jak samopoczucie ? Na jaki dokładnie termin macie umawiane USG prenatlane ?
Ja mam na 13+3 i trochę się boję czy nie będzie za późno. Do tej pory miałam tylko jedna wizytę u mojej ginekolog, wiek USG potwierdził z OM ale te 13+3 to może się okazać na ostatnią chwilę.
W którym tygodniu ostatnio widziałaś zarodek?
 
reklama
Do góry