reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Nie mogę dojść do ładu z tym prenatalnym. Czytam, że Pappa powinnam mieć zrobione 1 tydzień przed prenatalnymi, albo niektórzy lekarze robią to od razu w gabinecie jednocześnie...
Nie mogę się dodzwonić do lekarza od prenatalnych, aby się upewnić. Już nie wiem jaki jest standard.
Ja robiłam chyba dwa dni wcześniej, żeby na usg przyjść już z wynikami
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn przyjmujących dopegyt. Jakie macie obecnie dawki? Ja poki co mam 2x1 ale mam wrażenie że od kilku dni ciśnienie podchodzi mi pod graniczne wartości, wizytę u kardiologa mam w czwartek więc wszystko zweryfikuje ale jednak jestem ciekawa jak to wygląda u Was;)
 
U mnie bardzo podobnie. Właśnie nie o wiek tu chodzi ale o to zmęczenie. Chociaż dwie poprzednie ciążę nie były tak odległe w czasie to teraz czuję że daje rade resztka sił.
Dokładnie, na rezerwie 🙂. Chociaż myślę że ta energia jednak do nas przyjdzie w tym drugim trymestrze i będzie lepiej
 
Nie mogę dojść do ładu z tym prenatalnym. Czytam, że Pappa powinnam mieć zrobione 1 tydzień przed prenatalnymi, albo niektórzy lekarze robią to od razu w gabinecie jednocześnie...
Nie mogę się dodzwonić do lekarza od prenatalnych, aby się upewnić. Już nie wiem jaki jest standard.
Mi kazał zrobić od razu po wizycie 12 stycznia a prenatalne mam w tą sobotę 22. Robiłam w diagnostyce w czwartek i nadal czekam na wyniki a miały być do dwóch dni. ..
 
Nie mogę dojść do ładu z tym prenatalnym. Czytam, że Pappa powinnam mieć zrobione 1 tydzień przed prenatalnymi, albo niektórzy lekarze robią to od razu w gabinecie jednocześnie...
Nie mogę się dodzwonić do lekarza od prenatalnych, aby się upewnić. Już nie wiem jaki jest standard.
Mi powiedzieli, ze jesli zrobie test Pappa wczesniej to na USG prenatalnym lekarz bedzie mial juz wyniki wiec rozumiem to tak, ze bedzie mogl porownac i cos wiecej powiedziec. W innym przypadku wyniki z krwi dostajesz pozniej, juz niezaleznie od USG.
 
Mi powiedzieli, ze jesli zrobie test Pappa wczesniej to na USG prenatalnym lekarz bedzie mial juz wyniki wiec rozumiem to tak, ze bedzie mogl porownac i cos wiecej powiedziec. W innym przypadku wyniki z krwi dostajesz pozniej, juz niezaleznie od USG.
U mnie mówili, ze test Pappa można zrobić jedynie w ciągu 24h od usg, bo inaczej wynik ogółu nie jest miarodajny
 
reklama
Do góry