reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A mi wiecznie niedobrze😓😓😓😓😓
No chyba ze akurat jem to jest ok poza tym bez przerwy mnie mdli,walcze ale jestem wykonczona🤢 oby to powoli sie uspokoilo.
Powiedzialyscie juz komus o ciazy? Ja z moim 39letnim zyciowym doswiadczeniem nie czuje ze jest ktos kto szczerze sie ucieszy😓 albo bedzie mu obojetne albo co gorsza na co Wam ten klopot jeszcze😒 malo jest zyczliwych ludzi😔 nikomu nie powiedzialam ale brakuje mi tego
Z święta mówiłam rodzinie. Poziom zainteresowania jakbym mówiła, że na jutro śnieg zapowiadają. 😅
 
reklama
A mi wiecznie niedobrze😓😓😓😓😓
No chyba ze akurat jem to jest ok poza tym bez przerwy mnie mdli,walcze ale jestem wykonczona🤢 oby to powoli sie uspokoilo.
Powiedzialyscie juz komus o ciazy? Ja z moim 39letnim zyciowym doswiadczeniem nie czuje ze jest ktos kto szczerze sie ucieszy😓 albo bedzie mu obojetne albo co gorsza na co Wam ten klopot jeszcze😒 malo jest zyczliwych ludzi😔 nikomu nie powiedzialam ale brakuje mi tego
Rozumiem co czujesz... Ja też jakoś dzielić się nie dzielę z nikim póki co wie mąż moja mama, po prenatalnych powiem w pracy i rodzeństwu. U mnie po stracie to póki co i ja bez euforii nawet mówiłam do meA ja mam taki poziom hormonów że nawet cieszyć się nie potrafię... A ciąża była zaplanowana świadoma ITp.
 
U mnie dzisiaj akcja.
Podczas podcierania 2 maleńkie plamki? Skrzepy? Grudki? Krwi? Nie umiem tego nazwać.

Sytuacja jednorazowa, wizyta u giną jutro na 20. Już nawet nie mam siły się martwić, niezależnie jak to brzmi
Trzymam kciuki za ciebie i malucha 😉 Ja też miałam jednorazowe plamienie i idę jutro spróbować się zapisać na jutro. Mam ciążę zagrożona więc może się uda 🤗
 
A mi wiecznie niedobrze😓😓😓😓😓
No chyba ze akurat jem to jest ok poza tym bez przerwy mnie mdli,walcze ale jestem wykonczona🤢 oby to powoli sie uspokoilo.
Powiedzialyscie juz komus o ciazy? Ja z moim 39letnim zyciowym doswiadczeniem nie czuje ze jest ktos kto szczerze sie ucieszy😓 albo bedzie mu obojetne albo co gorsza na co Wam ten klopot jeszcze😒 malo jest zyczliwych ludzi😔 nikomu nie powiedzialam ale brakuje mi tego
Ja powiedziałam tylko partnerowi, nikt nie wie nawet w pracy
 
Hej. Przespałam weekend. W zasadzie znowu bym się zdrzemnęła. Nie mam siły was nadrobić. Koszmarna ta ciąża.

Jak się trzymacie?
 
reklama
A mi wiecznie niedobrze😓😓😓😓😓
No chyba ze akurat jem to jest ok poza tym bez przerwy mnie mdli,walcze ale jestem wykonczona🤢 oby to powoli sie uspokoilo.
Powiedzialyscie juz komus o ciazy? Ja z moim 39letnim zyciowym doswiadczeniem nie czuje ze jest ktos kto szczerze sie ucieszy😓 albo bedzie mu obojetne albo co gorsza na co Wam ten klopot jeszcze😒 malo jest zyczliwych ludzi😔 nikomu nie powiedzialam ale brakuje mi tego
Jestem w tym samym wieku i…tez nikt nie wie. Wie mąż,mama i teściowa oraz najbliższa koleżanka z pracy (ale to tylko na wypadek,gdyby coś mi się np. stało). Stwierdziłam,ze mam jakieś dziwne podejście do tej ciąży…to chyba przez wiek
 
Do góry