reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Jeśli chodzi o zwolnienia i pracę to rozumiem każde podejście. Ja pracuje z dziećmi w małym gabinecie, a mój cały etat to 6 godzin dziennie. Niby żyć nie umierać, ale ciężko żeby te dzieci były zdrowe. Teraz też jestem lekko podziębiona 🙈 przed ciąża robiłam też badania na przeciwciała na ospe, różyczke,ale bywa różnie. Póki co zamierzam pracować, ale rozumiem moja koleżankę która poszła na zwolnienie zaraz po teście.
 
reklama
Gotuję zupę bo drugie dania nie chcą przejść mi przez gardło... tak mi się zaostrzył ból gardła . Smarujecie węzły jakimś vic... amo... czy innym ziołowym składem , teraz to raczej odpadają takie smarowania ? Ja zawsze smarowalam grubo i owijajlam szyję chustą. Nie mam czasu czytać w necie dzisiaj mega słaby dzień dopiero obiad kończy się gotować Tak podałam nazwę i spam wyszedł mam do ssania tabletki ale mnie mdli po nich... Dziękuję za Wasze rady.
 
Jak się dziś czujecie? Ja jestem sama w domu i miałam do posprzątania całe mieszkanie. To dopiero wyzwanie! Co chwilę musiałam siadać i odpoczywać 😂
Potem usiadłam, zjadłam kilka ptasich mleczek i się popłakałam. I to tak, że nie mogłam się uspokoić 🤭 ojjj...co ta ciąża ze mną robi 😆
 
Gotuję zupę bo drugie dania nie chcą przejść mi przez gardło... tak mi się zaostrzył ból gardła . Smarujecie węzły jakimś vic... amo... czy innym ziołowym składem , teraz to raczej odpadają takie smarowania ? Ja zawsze smarowalam grubo i owijajlam szyję chustą. Nie mam czasu czytać w necie dzisiaj mega słaby dzień dopiero obiad kończy się gotować Tak podałam nazwę i spam wyszedł mam do ssania tabletki ale mnie mdli po nich... Dziękuję za Wasze rady.
Jest taki spray do gardła ze srebrem Argent-in Można stosować w ciąży
 
Jak się dziś czujecie? Ja jestem sama w domu i miałam do posprzątania całe mieszkanie. To dopiero wyzwanie! Co chwilę musiałam siadać i odpoczywać 😂
Potem usiadłam, zjadłam kilka ptasich mleczek i się popłakałam. I to tak, że nie mogłam się uspokoić 🤭 ojjj...co ta ciąża ze mną robi 😆
Mnie nieustannie męczą mdłości, dosłownie 24h. W W pierwszym trymestrze nie jestem w stanie w ogóle gotować. Każdy dzień to u mnie walka o przetrwanie i odliczanie do wieczora, kiedy to dzieci w końcu pójdą spać. Niestety każdą ciążę na początku znoszę tak ciężko, tym razem jest mi jednak wyjątkowo trudno, ponieważ nie mogę tego w żaden sposób przespać, wyleżeć.
 
Mnie nieustannie męczą mdłości, dosłownie 24h. W W pierwszym trymestrze nie jestem w stanie w ogóle gotować. Każdy dzień to u mnie walka o przetrwanie i odliczanie do wieczora, kiedy to dzieci w końcu pójdą spać. Niestety każdą ciążę na początku znoszę tak ciężko, tym razem jest mi jednak wyjątkowo trudno, ponieważ nie mogę tego w żaden sposób przespać, wyleżeć.
Mąż właśnie smaży bekon do sałatki na imprezkę . Ja nie jestem w stanie ani nic mu ugotować ani odgrzać. Jednego dnia zjadłam same ogórki z bagietką+ lody innego dnia jem prawie normalnie, jakiś łosoś pieczony i parówki…. A nie chwila parówki zwymiotowałam
 
Jak się dziś czujecie? Ja jestem sama w domu i miałam do posprzątania całe mieszkanie. To dopiero wyzwanie! Co chwilę musiałam siadać i odpoczywać 😂
Potem usiadłam, zjadłam kilka ptasich mleczek i się popłakałam. I to tak, że nie mogłam się uspokoić 🤭 ojjj...co ta ciąża ze mną robi 😆
Ja tez sprzątam i przerwy mam częściej niż zwykle 🙂 a co do płaczu to jest to dobry sposób na rozładowanie tych ciążowych emocji, które kumulują się bez widocznego powodu 😅 ja codziennie oddycham minutę i medytuje minutę. Krótko, ale chociaż regularnie 😉
 
reklama
Jak się dziś czujecie? Ja jestem sama w domu i miałam do posprzątania całe mieszkanie. To dopiero wyzwanie! Co chwilę musiałam siadać i odpoczywać 😂
Potem usiadłam, zjadłam kilka ptasich mleczek i się popłakałam. I to tak, że nie mogłam się uspokoić 🤭 ojjj...co ta ciąża ze mną robi 😆
Ja dziś cały dzień płaczę, i czuje się taka niedoceniona 🤭
 
Do góry