reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U nas przyrosty od 160 do 230g tygodniowo. Ogólnie 1200g przybrała. Kupki robi codziennie po 3-4 takie większe.
Współczuję wam tych chorób. U nas na szczęście w porządku, w pon mamy szczepienie. Wybieramy te 6w1 plus teraz doszły refundowane rotawirusy a jakiś czas temu pneumokokom.
 
reklama
Takie mam 3 pytania?

1. A kąpiecie się ze swoim maluszkam?
Ja fakt faktem mam brodzik ale jest głęboki i spory ze starszymi też wskakiwałam do kapieli 😊
Pięciolatek to lubiał żeby go polewać wodą i cycosia doić 😄
Maluta to leży mi na brzuszku patrzy mi w oczy i chce być polewana wodą 😊

2. Czy zdarza się wam bezsenność od ok 5 dni nie mogę spać czuwam kręcę się i bywa i że do 4.00 rano a o 7.00 już i tak wstaję i czuję się taka wyspana 🙄

3. Dziewczyny wróciłyście już do współżycia?
Ja byłam w piątek na wizycie kontrolnej obowiazkowej w szpitalu bo takie wymogami mają i mam zezwolenie już że mogę
wszystko zagojone na 6+ jak to stwierdził lekarz(mało tego to ordynator bo on przyjmuje w poradni )
Jestem stworzona do rodzenia dzieci 🙈🙈🙈 bo wedlug niego stan moich narządów ☺ w takiej doskonalej formie jak u kobiet rodzących po raz pierwszy😄
Chodz przyznam że św pamięci Babcia mama mojego św pamięci taty urodziła 11 dzieci zmarła w wieku 76 lat ale to z powodu serca ale do sedna urodziła tyle dzieci a całe zycie wyglądała wśród nich jak siostra była mała chuda i z taką energią siostra mojego taty wygląda jak ona i ja też jak kopię ☺😄
Może to w genach tak 🙈
 
Takie mam 3 pytania?

1. A kąpiecie się ze swoim maluszkam?
Ja fakt faktem mam brodzik ale jest głęboki i spory ze starszymi też wskakiwałam do kapieli
Nie, za to młody uwielbia duża ilość ciepłej wody. Stworzony do pływania.
2. Czy zdarza się wam bezsenność od ok 5 dni nie mogę spać czuwam kręcę się i bywa i że do 4.00 rano a o 7.00 już i tak wstaję i czuję się taka wyspana 🙄
Raczej śpię jak kamień, słyszę tylko małego. Starszej jak kaszle i szczeka nie słyszę jak zasnę. Co zawsze ja chodziłam do diewczynek.
3. Dziewczyny wróciłyście już do współżycie.
Nie, u mnie dopiero 3 tydzień idzie. Więc jeszcze czekam na wizytę. Pozazdrościć kondycji narządów.
Trzeba rodzic małe dzieci i potem karmić KP dobrym mleczkiem😉
 
Ostatnia edycja:
Takie mam 3 pytania?

1. A kąpiecie się ze swoim maluszkam?
Ja fakt faktem mam brodzik ale jest głęboki i spory ze starszymi też wskakiwałam do kapieli 😊
Pięciolatek to lubiał żeby go polewać wodą i cycosia doić 😄
Maluta to leży mi na brzuszku patrzy mi w oczy i chce być polewana wodą 😊

2. Czy zdarza się wam bezsenność od ok 5 dni nie mogę spać czuwam kręcę się i bywa i że do 4.00 rano a o 7.00 już i tak wstaję i czuję się taka wyspana 🙄

3. Dziewczyny wróciłyście już do współżycia?
Ja byłam w piątek na wizycie kontrolnej obowiazkowej w szpitalu bo takie wymogami mają i mam zezwolenie już że mogę
wszystko zagojone na 6+ jak to stwierdził lekarz(mało tego to ordynator bo on przyjmuje w poradni )
Jestem stworzona do rodzenia dzieci 🙈🙈🙈 bo wedlug niego stan moich narządów ☺ w takiej doskonalej formie jak u kobiet rodzących po raz pierwszy😄
Chodz przyznam że św pamięci Babcia mama mojego św pamięci taty urodziła 11 dzieci zmarła w wieku 76 lat ale to z powodu serca ale do sedna urodziła tyle dzieci a całe zycie wyglądała wśród nich jak siostra była mała chuda i z taką energią siostra mojego taty wygląda jak ona i ja też jak kopię ☺😄
Może to w genach tak 🙈
Ale 11 to nie chcę mieć 🤣
Koroci mnie mieć 2 córeczki rok po roku jak się uda 🤣🙈
 
Takie mam 3 pytania?

1. A kąpiecie się ze swoim maluszkam?
Ja fakt faktem mam brodzik ale jest głęboki i spory ze starszymi też wskakiwałam do kapieli 😊
Pięciolatek to lubiał żeby go polewać wodą i cycosia doić 😄
Maluta to leży mi na brzuszku patrzy mi w oczy i chce być polewana wodą 😊

2. Czy zdarza się wam bezsenność od ok 5 dni nie mogę spać czuwam kręcę się i bywa i że do 4.00 rano a o 7.00 już i tak wstaję i czuję się taka wyspana 🙄

3. Dziewczyny wróciłyście już do współżycia?
Ja byłam w piątek na wizycie kontrolnej obowiazkowej w szpitalu bo takie wymogami mają i mam zezwolenie już że mogę
wszystko zagojone na 6+ jak to stwierdził lekarz(mało tego to ordynator bo on przyjmuje w poradni )
Jestem stworzona do rodzenia dzieci 🙈🙈🙈 bo wedlug niego stan moich narządów ☺ w takiej doskonalej formie jak u kobiet rodzących po raz pierwszy😄
Chodz przyznam że św pamięci Babcia mama mojego św pamięci taty urodziła 11 dzieci zmarła w wieku 76 lat ale to z powodu serca ale do sedna urodziła tyle dzieci a całe zycie wyglądała wśród nich jak siostra była mała chuda i z taką energią siostra mojego taty wygląda jak ona i ja też jak kopię ☺😄
Może to w genach tak 🙈
1. Z młodym się kąpałam jak byl pewnie koło roku już, taki siedząco-stojący. Młoda jest mega wiotka jeszcze. myślę że więcej bym się stresowała.
Ale lubi kąpiel ogólnie, jak dużo jest wody to bardzo jej się podoba. Wycisza się momentalnie.
2. Nie, w zasadzie jestem mega niedospana
3. U mnie idzie 6tydzien i mam w czwartek wizytę. Trochę mnie korci już, ale dobra.. poczekam 🤭 najbardziej to mnie interesuje stan blizny i czy w środku ok. Strasznie się martwię

Jeszcze wracając do apki - ta której używam nazywa się 'pielegnacja dziecka' po prostu. Chyba ciężko jej coś zarzuciv oprocz może tego że darmowa wersja pozwala na przegląd tylko obecnego miesiąca. mnie to nie przeszkadza.

Szczepionki nie wybrałam, ale starszego szczepilam 5w1 więc młoda zaszczepie 5 lub 6w1.
 
reklama
Do góry