reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Tej największej z 1300 osób 😅 Sierpniowe mamy 2021r. ❤️🌸 Rodzę w sierpniu 2021 r.
Ja póki co nic nie mówiłam rodzinie (oprócz naszych rodziców) i znajomym, więc fb odpada 😁 Jeszcze by ktoś zobaczył i zaczęły by się pytania. Chcę na spokojnie skończyć 1 trymestr i mieć za sobą usg prenatalne, i wtedy odetchnąć, powiedzieć reszcie familii 😁
 
reklama
Czy któreś bierze acard 75 na noc ? Jutro mam pobranie krwi na nifty pro i babka mi dziś mowila aby nie brać dzisiejszej dawki. Któraś tez tak miał? Zastanawiam się czy to nie zaszkodzi jak dziś nie wezmę tej tabletki?
Też biorę acard, nawet 150 mg, co wpisałam do ankiety i i nikt mi nie mówił żebym pominęła dawkę przed badaniem Nifty Pro.
 
To może skutecznie zryć psychikę... 🤦‍♀️ tak naprawdę uważam, że świat był lepszy bez tych całych Internetów.. nie mam pojęcia skąd biorą się ludzie, którzy swoje własne zdanie uważają za jedyną słuszność i wyrocznię.
"Moim zdaniem", "według mnie", "uważam, że" jest okej, jest normalnym zjawiskiem, wynikającym z indywidualnego podejścia każdego człowieka. Za to alergii dostaję na tych, co narzucają innym swoje zdanie, jako wiedzę absolutną. Piszą i mówią, co im ślina na język przyniesie.. dlatego zostałam na tym forum, bo czytałam je od początku i jest tu "zdrowa" przyjazna atmosfera :)
właśnie zastanawiam się jak, ale na naszym forum jestem już prawie 2 miesiące, wcześniej trochę w kratkę, ale rok byłam na grupie dla staraczek i nigdy nie było dram, chamskich odzywek, praktycznie samo wsparcie ❤️ przy czym tutaj jesteśmy anonimowe za nickami, a na fb każda ma swoje imię, nazwisko, zdjęcia, często publiczny profil :oops: cieszę się, że trafiłam na to forum 🤗
 
właśnie zastanawiam się jak, ale na naszym forum jestem już prawie 2 miesiące, wcześniej trochę w kratkę, ale rok byłam na grupie dla staraczek i nigdy nie było dram, chamskich odzywek, praktycznie samo wsparcie ❤️ przy czym tutaj jesteśmy anonimowe za nickami, a na fb każda ma swoje imię, nazwisko, zdjęcia, często publiczny profil :oops: cieszę się, że trafiłam na to forum 🤗
Oj tak, zdecydowanie anonimowość jest to przewaga tego forum :):) Nie mówiąc o super atmosferze oczywiście ;);) 😆 😆
 
reklama
Do góry