reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hejka, dziewczyny ja tu Was po cichu podczytuję, ostatnie 6 tygodni zmagałam się z mega mdlosciami😔 brak siły i polegiwanie. W poprzednich ciążach tak nie było...Trochę raźniej mi było ze nie jestem jedyna;) To moje trzecie dziecko, termin na 04.08, ciąża geriatryczna;)) Chętnie dołączyłabym do forum prywatnego, żebyśmy mogły razem sobie kibicować przez najbliższe pół roku :)
 
Hejka, dziewczyny ja tu Was po cichu podczytuję, ostatnie 6 tygodni zmagałam się z mega mdlosciami😔 brak siły i polegiwanie. W poprzednich ciążach tak nie było...Trochę raźniej mi było ze nie jestem jedyna;) To moje trzecie dziecko, termin na 04.08, ciąża geriatryczna;)) Chętnie dołączyłabym do forum prywatnego, żebyśmy mogły razem sobie kibicować przez najbliższe pół roku :)
Geriatryczna. Wiem, ja też powinnam tak na siebie mówić. Ale w szpitalu TAK MI SIE SPODOBALO stara pierwiastka 😂😂😂
 
Ja się dołączę. Dziś dzień spodziewanej miesiączki pierwszy test robiony 8 dni od OWULACJI NAPRAWDĘ mega cień, pierwsza beta 9 dni po 14,41 następna 11 dniu 37,23. Mam nadzieję że się uda.
 
reklama
Do góry