reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
A jak wyszły przeciwciała IgA ? Jam podobny problem..
IgG wyszło 34.3 (dodatni)
IgM 0.590 (wynik wątpliwy)
To właśnie IgM świadczy o tym, czy do zakazenia doszło dawno, czy niedawno. Strach jest zakazić się w ciąży, jak przed to nic się nie dzieje. Lekarz dał mi skierowanie na badanie awidności toksoplazmozy, jesli wyjdzie miano dodatnie wskazujące na świeże zakażenie to Wyśle mnie na badania i obserwacje do szpitala zakaznego.
Igg pozytywne świadczy o tym, ze już przeszłaś chorobę
 
Jakoś miałabym opór żeby ubrać dziecko w szpitalne ubranka, szczególnie teraz w pandemii, ale ja mam lekkiego bzika na punkcie ubrań i materiałów. Musiałam się niezle naszukać żeby znaleźć ubranka naprawdę dobre jakościowo i miłe dla skory dziecka.

dziewczyny, ile płaciliście za pierwszy komplet badań? Rok temu tez wyszło sporo, ale wydaje mi się, ze nie aż tyle. Dzisiaj zapłaciłam 580 za krew i mocz.
Ja płaciłam 490 za pierwsze, więc też sporo.
 
reklama
Do góry