reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej Mamusie! Święta racja z tym stresem... u mnie dziś była doradczyni laktacyjna. Wkurwilam się powiem wam szczerze. Już wszystko się wyjaśniło co mojemu dziecku dolega, że nie przybiera na wadze. Okazało się, że ma za krótkie wędzidełko a przez to żuchwę przesunięta do tylu. Mój Leoś nie mogł dobrze zlapac piersi plus szybko się meczy i nie je tyle ile powinien. Najgorsze, ze w szpitalu sprawdzali mu to wędzidełko i mówili, ze jest wporzadku ! A dzisiaj jak zobaczyłam, to nawet laik taki jak ja zobaczylby, ze coś jest nie tak, bo naprawdę jest krótkie ! Teraz muszę iść do chirurga który mu to podetnie..A terminy podobno nieziemskie nawet prywatnie 🤦🏻‍♀️ Moje dziecko się meczy, nikt nie próbował znaleść powodu a rozwiązaniem było mm. Najprostsze z możliwych. Nikt o konsekwencjach nawet późniejszych nie myśli. Ehh...
 
reklama
Hej Mamusie! Święta racja z tym stresem... u mnie dziś była doradczyni laktacyjna. Wkurwilam się powiem wam szczerze. Już wszystko się wyjaśniło co mojemu dziecku dolega, że nie przybiera na wadze. Okazało się, że ma za krótkie wędzidełko a przez to żuchwę przesunięta do tylu. Mój Leoś nie mogł dobrze zlapac piersi plus szybko się meczy i nie je tyle ile powinien. Najgorsze, ze w szpitalu sprawdzali mu to wędzidełko i mówili, ze jest wporzadku ! A dzisiaj jak zobaczyłam, to nawet laik taki jak ja zobaczylby, ze coś jest nie tak, bo naprawdę jest krótkie ! Teraz muszę iść do chirurga który mu to podetnie..A terminy podobno nieziemskie nawet prywatnie 🤦🏻‍♀️ Moje dziecko się meczy, nikt nie próbował znaleść powodu a rozwiązaniem było mm. Najprostsze z możliwych. Nikt o konsekwencjach nawet późniejszych nie myśli. Ehh...
Dobrze ze już wiesz o co kaman! Teraz będzie mniej stresu i możesz spokojnie dokarmić mm maluszka.
 
Witajcie 💕
Wybaczcie, rzadko wpadam bo w wolnym czasie robie wszystko czego nie mogę z moim maleństwem. Czas ucieka nieubłaganie szybko! Dziś zgubiłam 2 dni myśląc, ze jutro środa 😅
Synuś rośnie pięknie i zmienia się z tygodnia na tydzień.
Pozdrawiamy e-ciocie i koleżanki oraz kolegów 💙💕 ABFEBEF2-914E-47D5-9EF5-ADAA4641C1AA.jpeg
 
Mystic ja zawsze myślałam że to właśnie z palca bardziej boli 😲 bo bardziej unerwione. Ale jak ma nie trafić to rzeczywiście bym zamordowała gołymi rękami 😂

Suzie trzymam kciuki za te terminy! W końcu to nie jest jakiś skomplikowany zabieg- może spróbuj też gdzieś dalej. Jak się męczy to bym jechała nawet... A teraz w dobie "teleporady" to już w ogóle kosmos może być 🙄 I co macie robić? Częściej przystawiać? Czy jak to wygląda? Tak z ciekawości 😜

Joanulka witamy "po latach" 😁 synuś słodki! Czas daje w kość-to prawda. Zanim się obejrzę już kolejny dzień mija. 🙈 Malizna ma 4 tygodnie a mnie się wydaje (z drugiej strony) że ciąża to jakieś zamierzchłe czasy... Na prawdę czuję się jakbym zupełnie poza czasem funkcjonowała. Czas jest zupełnie odrealniony...

No ale w końcu jest 4:57 a my już nakarmione, przebrane mówimy"dzień dobry" 🌄😂🌄
 
Cześć dziewczyny 😉 U nas ostatnio jakoś mało czasu na cokolwiek bo mały człowiek dostał jakiejś żarłoczności i ciągle je a w dodatku mało śpi 😂 Ale dobrze ze przynajmniej dużo się uśmiecha i jest w dobrym humorze 😁
Też tak macie że już w szafie leży stosik ubranek z których wasze maluchy wyrosły? 🤯
Wczoraj przygotowałam paczkę do oddania dla znajomych którzy spodziewają się dziecka w październiku i tak sobie pomyślałam że nie zauważyłam kiedy to się stało że tak mi dziecko urosło 😂
 
Cześć dziewczyny 😉 U nas ostatnio jakoś mało czasu na cokolwiek bo mały człowiek dostał jakiejś żarłoczności i ciągle je a w dodatku mało śpi 😂 Ale dobrze ze przynajmniej dużo się uśmiecha i jest w dobrym humorze 😁
Też tak macie że już w szafie leży stosik ubranek z których wasze maluchy wyrosły? 🤯
Wczoraj przygotowałam paczkę do oddania dla znajomych którzy spodziewają się dziecka w październiku i tak sobie pomyślałam że nie zauważyłam kiedy to się stało że tak mi dziecko urosło 😂
O tak niestety niektóre ciuszki ubrane tylko raz :(
No ale z 2900g w 7 tyg zrobiło się 4580g to co się dziwić. :)
Polish_20200924_134113338.jpg
 
Dziewczęta czy Wasze bobasy tez maja takie zimne dlonie i stopy?????
Podobno to normalne ale moj pierwszy syn nie mial.takich jak ten🤔🤔
 
reklama
My nawet łóżeczko przestawialiśmy bo myśleliśmy że od okna wieje i dlatego ma zimne rączki 🤦‍♀️ ale on chyba po prostu tak ma
Moja też ma zimne. Czytalam na necie że to nie oznacza że dziecku jest zimno więc jest ok. A tak w ogóle to ja też mam wiecznie zimne stopy i dłonie. :D aż mi małej żal jak ją przebieram :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry