reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja tez niby do dobrego lekarza trafiłam na połówkowe, w ogóle najwyższa szycha w USK na patologii i bla bla bla [emoji23]. A badanie zrobił szybko, boleśnie i burczał w odpowiedzi na moje pytania. Ale lekarz niby dobry [emoji2368].
Gratuluję synka [emoji3060][emoji3060][emoji3060] Już duży chłopak z niego [emoji3059]
Dziękuję ❤️
No więc pocieszam się, że gdyby coś było nie tak to by zareagował. A tak podszedł rutynowo.
 
reklama
Hej, wczoraj byłam na wizycie, wiadomo już na 100%, że będzie chłopak, waży już 200g (17+2) 😄
Udało mi się ostatnio trochę psychicznie odpocząć, po paru problemach. Najpierw krwiak i zagrożenie ciąży, a później wyniki z toksoplazmozy wyszły reaktywne i miałam trochę jeżdżenia do lekarza chorób zakaźnych. Sprawa z toxo już się ustabilizowala i okazało się, że przechodziłam ja jakoś miesięcy przed zajściem w ciążę, więc jestem na antybiotyku do rozwiązania, ale z młodym wszystko dobrze (a to najważniejsze).
Powoli również rozglądamy się wózkiem i chciałam zapytać czy może któraś z Was miała do czynienia z X-landerem modelem X-move?
Buziaki 😘
 

Załączniki

  • IMG_20200323_121706.jpg
    IMG_20200323_121706.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 58
reklama
Siostry, ogłoszenia parafialne. Z racji aktualnej pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej, Ania będzie przeprowadzać spotkania między innymi z psychiatrą, ginekologiem położnikiem czy fizjoterapeutą, poniżej wklejam Wam linki do wątków, w których można zadawać pytania:

30.03. spotkanie online z fizjoterapeutką dziecięcą Natalią Orzech
30.03.2020 - jeszcze nie znam godziny, ale uzupełnię, odbędzie się wirtualne spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą Natalią Orzech. Jeśli chcesz mieć pewność, że odpowie na Twoje pytanie - zamieść je w komentarzu do soboty, do godz. 16:00. Jeśli nie zdążysz możesz je zadać bezpośrednio na...
www.babyboom.pl
www.babyboom.pl
28.03. spotkanie online z psychiatrą Jackiem Stasiukiem
28.03.2020 o godz. 10:00 odbędzie się wirtualne spotkanie z psychiatrą Jackiem Stasiukiem. Jeśli chcesz mieć pewność, że odpowie na Twoje pytanie - zamieść je w komentarzu do piątku, do godz. 16:00. Jeśli nie zdążysz możesz je zadać bezpośrednio na spotkaniu. Link do spotkania pojawi się na...
www.babyboom.pl
www.babyboom.pl
26.03 spotkanie online z ginekologiem położnikiem dr Filipem Dąbrowskim
Uwaga. 26.03.2020 o godzinie 9:00 zacznie się wirtualne spotkanie z ginekologiem położnikiem dr Filipem Dąbrowskim. Jeśli chcesz mieć pewność, że odpowie na Twoje pytanie napisz w komentarzu do posta. Czas masz do 25.03 do do godz. 16:00. Jeśli nie zdążysz możesz je zadać bezpośrednio na...
www.babyboom.pl
www.babyboom.pl
27.03 spotkanie online z logopedką dr Agnieszką Stefaniak-Szołygą. Zadaj tu pytanie
27.03.2020 o godz. 12 :00 odbędzie się wirtualne spotkanie z logopedką, pedagogiem specjalnym i przedszkolnym, oligofrenopedagożką i doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego dr Agnieszką Stefaniak-Szołygą. Jeśli chcesz mieć pewność, że odpowie na Twoje pytanie - zamieść jew komentarzu do czwartku...
www.babyboom.pl
www.babyboom.pl
Rozmowy będą pojawiały się na jednym zbiorczym wątku, o tutaj:

Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.
Tutaj będę wklejała kolejne nagrania rozmów ze specjalistami, żebyście nie musiały szukać
www.babyboom.pl
www.babyboom.pl
 
Do góry