reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Galabki w piekarniku dla męża się robia, a ja o leze i jem cipsy solone. Kurde nie wiem czemu ale wieczorem mnie muli az za bardzo. Kurde czemu akurat wieczorem? Tak bardzo ze az mi sie odbija
Też mnie muli najbardziej wieczorem :( Chodzę spać po 20 bo się nie da wysiedzieć, chociaż odpukać wczoraj było troche lepiej. Ale standardowo po 12 zaczyna się i trwa do wieczora.
Dziewczyny, mam pytanko, czy wybrałyście już szpital w którym chcecie rodzić?
Ja chyba w moim miejskim w tym samym gdzie rodziłam syna. Głębiej się nad tym nie zastanawiałam jeszcze.
 
Ale masz smaki :D

Macie też problem ze spaniem? budzę się często i jeszcze ten mój mały cycok nie ułatwia spania.
Ja od jakiegoś tygodnia mam okropne problemy ze spaniem... Jak przyjdę z pracy to padam na twarz , śpię 2-3 godziny i budzę się jak nowonarodzona 😔 potem koczuje na telefonie (albo jem różne dziwactwa jak dziś w nocy) do 4:00 lub 5:00 i zasypiam znowu... Męczące 😥
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja od jakiegoś tygodnia mam okropne problemy ze spaniem... Jak przyjdę z pracy to padam na twarz , śpię 2-3 godziny i budzę się jak nowonarodzona [emoji17] potem koczuje na telefonie (albo jem różne dziwactwa jak dziś w nocy) do 4:00 lub 5:00 i zasypiam znowu... Męczące [emoji26]

U mnie podobnie ! Kiedy powinnam spać to nie mogę
 
Do góry