reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja zasypiam na brzuchu, a teraz to już mało wygodne, więc się kręcę z prawa na lewą...myślę o zakupie tej poduszki ciazowej, 100 to nie majątek, A ponoć poprawia komfort snu...mialyscie cos takiego?
Ja wlasnie dzisiaj o tym myslalam. Juz mi tez nie jest wygodnie, moze poducha pomoze 🙂
 
Ja zasypiam na brzuchu, a teraz to już mało wygodne, więc się kręcę z prawa na lewą...myślę o zakupie tej poduszki ciazowej, 100 to nie majątek, A ponoć poprawia komfort snu...mialyscie cos takiego?
Polecam, ale koniecznie trzeba zwrócić uwagę jaki ma wkład - i absolutnie nie brać ze styropianem bo koszmarnie grzeje i strasznie trzeszczy[emoji6]
 
Ja po wizycie! Dzieciorek ma 6cm wiec w dwa tyg podwoil swoja dlugosc 🙂 wszystko ok, zdjecia nie mam. Za tydzien prenatalne wiec dostane caly album zdjec 🙂 miao czkawke i nam pomachalo 👌🏻 Jestem spokojna. Wg om 11+5 a z crl wyszlo 12+3
6 cm to już dużo
Ja mdłości i wymioty od początku do 8 tygodnia obecnie 10 i też miewam mdłości ale już nie takie intensywne :)
Oby nie powróciły, chociaż ja dziś miałam bardzo ciężki dzień, mulilo mnie i głowa bolała nie mówiąc o humorze, płacz na zawołanie😅
 
Hej dziewczyny przepraszam za nieobecność ale jako słomiana wdowa wszystko na mojej głowie a 2h temu męża "przytargałam" dk domu po trasie.
Nadrobić wszystkiego nie dam rady niestety ale widzę temat poduszki.
Polecam!!!! U mnie bardzo się sprawdziła ją mam i miałam ta duża w kształcie litery "c".

Ta ciąża różni się od innych dziś całe śniadanie wylądowało w umywalce bo tylko t a m dałam radę dobiec.
Mój kracze że tym razem syn he he.
Trzymajcie się zaglądnę jak znajdę chwilkę Bo meza mam tylko na week.
 
Ja zasypiam na brzuchu, a teraz to już mało wygodne, więc się kręcę z prawa na lewą...myślę o zakupie tej poduszki ciazowej, 100 to nie majątek, A ponoć poprawia komfort snu...mialyscie cos takiego?

Bardzo polecam. Kupowałam na Allegro „super mami” czy coś takiego[emoji848] poduszka w kształcie litery C. W pierwszej ciąży ją uwielbiałam. Teraz jeszcze dobrze sypiam, wiec nie użytkuję, ale niedługo ją wyciągnę[emoji16] A sporo mówisz, że jest Ci już mało wygodnie, to zakup godny rozważenia [emoji846]
 
reklama
Do góry