reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Cześć Kobitki 😊 jak tam dziś samopoczucie? Ja przeżyłam chwilę grozy... Pies mnie dziś tak pociągnął na spacerze,że zgięłam się wpół 😔 brzuch pobolewa i zaś mam stracha i schizy 😔 tak, tak wiem macie pewnie dość moich strachów... Ale musiałam się wygadać 😥
Mysle ze nic zlego sie nie stalo. Spokojnie. Maluchy sa bardzo chronione przed zewnetrznymi urazami.
 
reklama
Cześć Kobitki 😊 jak tam dziś samopoczucie? Ja przeżyłam chwilę grozy... Pies mnie dziś tak pociągnął na spacerze,że zgięłam się wpół 😔 brzuch pobolewa i zaś mam stracha i schizy 😔 tak, tak wiem macie pewnie dość moich strachów... Ale musiałam się wygadać 😥
Spokojnie, nie denerwuj się, istoty rosnące w nas dużo wytrzymaja😀...Ja dziś prawie wjechalam kolesiowi w dup...ja po hamulcu, a autko jak na slizgawce....zatrzymałam się jakieś 10cm od niego...aż mi serce stanęło...
 
Cześć Kobitki 😊 jak tam dziś samopoczucie? Ja przeżyłam chwilę grozy... Pies mnie dziś tak pociągnął na spacerze,że zgięłam się wpół 😔 brzuch pobolewa i zaś mam stracha i schizy 😔 tak, tak wiem macie pewnie dość moich strachów... Ale musiałam się wygadać 😥
Brzuch nas może boleć nawet od kichnięcia, raczej nic złego się nie stało💪 Dużego masz psiura? Ja mam takiego 10kg, ale wydaje mu się że jest małym nakolankowym pieskiem i pcha się na kolana kiedy tylko może.
 
Brzuch nas może boleć nawet od kichnięcia, raczej nic złego się nie stało💪 Dużego masz psiura? Ja mam takiego 10kg, ale wydaje mu się że jest małym nakolankowym pieskiem i pcha się na kolana kiedy tylko może.
Mam adoptowanego Golden Retrievera 🥰 koło 30 kg waży bestia, też się pakuje na kolana 😁 nawet nie potrafię być na niego zła , to tylko zwierzak , poza tym pociągnął mnie bo zobaczył miłość swojego życia , Labradorke od sąsiadki 😂
Spokojnie, nie denerwuj się, istoty rosnące w nas dużo wytrzymaja😀...Ja dziś prawie wjechalam kolesiowi w dup...ja po hamulcu, a autko jak na slizgawce....zatrzymałam się jakieś 10cm od niego...aż mi serce stanęło...
O matko , to dobrze,że nic się nie stało 😘
 
Mam adoptowanego Golden Retrievera 🥰 koło 30 kg waży bestia, też się pakuje na kolana [emoji16] nawet nie potrafię być na niego zła , to tylko zwierzak , poza tym pociągnął mnie bo zobaczył miłość swojego życia , Labradorke od sąsiadki [emoji23]

O matko , to dobrze,że nic się nie stało [emoji8]

Kocham obie rasy [emoji7]🥰 nie masz czym się martwić jeszcze nie raz brzuch Ciebie będzie bolał z różnych powodów [emoji4][emoji16]
 
Kocham obie rasy [emoji7]🥰 nie masz czym się martwić jeszcze nie raz brzuch Ciebie będzie bolał z różnych powodów [emoji4][emoji16]
No to moja pierwsza ciąża więc wszystkiego się uczę 😊 i mam nadzieję, że doświadczone sierpniówki nie będą mi miały za złe moich strachów czy głupich pytań 😁
 
reklama
Jak tam u Was dziewczyny objawy?
Mnie dziś ciągnie w lewej pachwinie. Nie mialam tego wcześniej. Teraz nie wiem czy czas się niepokoić. Wizytę mamy w poniedziałek.
Czy któraś z Was miała podobny objaw?
 
Do góry