reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Nie, mi chodziło o badania grupy krwi że to sie często olewa. Ty masz najważniejsze zlecone co witD rzadko sie zdaza, żeby ktos sprawdzał poziom wiec i tak szacun dla lekarza. Mi wogole nic nikt nie zlecił dlatego sie zatanawiam czy robic na wlasna rękę ale też chyba zdam sie na lekarza.

Ja pierwsze badania będę robiła w przyszłym tygodniu jak w końcu wyzdrowieje.

Dzień dobry [emoji16] wczoraj miałam koszmarny dzień [emoji85]dziś już czujemy się trochę lepiej, synek w końcu przestał gorączkować, ja jesZcze wczoraj z gorączką której zbić nie mogłam, zobaczymy jak dzisiaj.
 
Nie, mi chodziło o badania grupy krwi że to sie często olewa. Ty masz najważniejsze zlecone co witD rzadko sie zdaza, żeby ktos sprawdzał poziom wiec i tak szacun dla lekarza. Mi wogole nic nikt nie zlecił dlatego sie zatanawiam czy robic na wlasna rękę ale też chyba zdam sie na lekarza.
A chodzisz prywatnie czy z nfz? No dziwne, że nie zlecili Ci badań. Ja na wizycie byłam co prawda już w 8+4 tc ale to nie powinno mieć znaczenia jeśli ciąża jest już potwierdzona. Co do tej wit d3 to sama byłam zaskoczona. Nawet nie wiedziałam, że to się sprawdza. Jak teraz sobie myślę to zastanawiam się czy np niedobory u mnie mogły mieć wpływ na to że u syna ujawniła się lejkowata klatka piersiowa, mimo tego że od urodzenia dostaje wit d.
 
A chodzisz prywatnie czy z nfz? No dziwne, że nie zlecili Ci badań. Ja na wizycie byłam co prawda już w 8+4 tc ale to nie powinno mieć znaczenia jeśli ciąża jest już potwierdzona. Co do tej wit d3 to sama byłam zaskoczona. Nawet nie wiedziałam, że to się sprawdza. Jak teraz sobie myślę to zastanawiam się czy np niedobory u mnie mogły mieć wpływ na to że u syna ujawniła się lejkowata klatka piersiowa, mimo tego że od urodzenia dostaje wit d.
Chodzę prywatnie, skoro dostaje wit. to nie powinno być z niedoboru ale może warto sprawdzić czy sie wchłania
 
Nie, mi chodziło o badania grupy krwi że to sie często olewa. Ty masz najważniejsze zlecone co witD rzadko sie zdaza, żeby ktos sprawdzał poziom wiec i tak szacun dla lekarza. Mi wogole nic nikt nie zlecił dlatego sie zatanawiam czy robic na wlasna rękę ale też chyba zdam sie na lekarza.
W sumie to trafiłam przypadkiem do tej lekarki bo znalazłam ją jako pierwszą z wolnym terminem tego samego dnia co odebrałam betę. Miała same dobre opinie więc poszłam. Później się jeszcze dowiedziałam, że gra w serialu dokumentalnym o lekarzach, więc mam nadzieję, że byle kogo tam nie biorą.
 
Dziewczęta, witam się czwartkowo. Ogłoszenie parafialne: wszystkie z Was, które wysłały do mnie wiadomość prywatną, zostały wpisane w wiadomość z prośbą o dostęp do zamkniętej grupy. Część z Was dostała już ode mnie link, te właśnie dziewczęta proszę, w miarę możliwości, o przedstawienie się na prywatnym wąteczku (fotki mile widziane 🙂). Jeśli jeszcze ktoś nie dostał ode mnie linku, cierpliwości 💪
 
reklama
Cześć Kobitki 😊 jak tam dziś samopoczucie? Ja przeżyłam chwilę grozy... Pies mnie dziś tak pociągnął na spacerze,że zgięłam się wpół 😔 brzuch pobolewa i zaś mam stracha i schizy 😔 tak, tak wiem macie pewnie dość moich strachów... Ale musiałam się wygadać 😥
 
Do góry