reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

BARDZO CIĘ PROSZĘ, POŚWIĘĆ 2 MINUTY I PRZECZYTAJ UWAŻNIE.

Pozwólcie że powiem Wam historię. Dot ona tego oburzenia "dlaczego od razu nie dodajemy do prywatnego "?

Piszemy tu na prywatnym rzeczy którymi nie chcemy dzielić się z każdym (może na publiczne wejść wscibska sąsiadka znajoma bądź ktokolwiek kto nie jest w ciąży ani z tym związany i poprosić o dodanie po 2 postach A potem wykorzystać różne inf). Zdaje sobie sprawę że ktoś może pisać z nami aż 2 miesiące byleby dostać dostęp ale mniej prawdopodobne. Po prostu stosowane są takie środki ostrożności.
Po drugie niestety istnieje tez coś takiego jak stalker. Sama na jednym forum byłam świadkiem. Dziewczyna (chyba) zakładała co chwilę konto i "stalkowala" jedna z dziewczyn. Przy prywatnym jest utrudnione jak ktoś zakłada 10 konto po blokadzie.
Po 3 jeśli jest ktoś kto wpada tu na forum czy to publ czy prywatne raz na miesiac i tylko czyta ogląda zdj. A nic o sobie nie pisze to ja nie mam ochoty dzielić się z kimś takim inf z mojego życia. Tu chodzi o wsparcie, wymianę inf A nie czychanie na czyjeś opowieści z życia. Uważam że raz czy dwa w tyg można coś napisać. Nawet Ci drugi dzień też to nie jest problem poświęcić 2 minuty. A jeśli to dla Ciebie problem znaleźć czas to może odpuść sobie takie fora i czytaj porady w innych miejscach bo my tu budujemy więzi i to bliskie. Ja już na innym forum jestem 2 lata więc trochę o tym cos wiem.

Na większości for panują takie zasady. Jest wiele innych jeśli komuś nie pasują akurat te i może szukać tego co mu odpowiada badz się dopasować.

Nikt nikogo nie selekcjonuje. Chodzi o odrobinę ostrożności i zbudowania choc minimum zaufania.

Mam nadzieję że ten post choć trochę zmieni Wasze podejście do tej "selekcji".
Wysłałam post na publ i prywatne forum
 
reklama
Hej nowe sierpnióweczki[emoji1309] Witamy! Cieszę się, że nas przybywa [emoji4] myślałam, że wątek jest już na wymarciu, ale może nie [emoji846]
U mnie dziś 11 tydzien (11+0), ale ten czas leci [emoji85]
Dzidziusie nasze to już takie małe ludziki [emoji4] Zobaczyłam dziś w aplikacji to aż nie mogłam wyjść z podziwu [emoji16] 🥰 A to moja druga ciąża [emoji23]
IMG_6089.JPG
 
Hej nowe sierpnióweczki[emoji1309] Witamy! Cieszę się, że nas przybywa [emoji4] myślałam, że wątek jest już na wymarciu, ale może nie [emoji846]
U mnie dziś 11 tydzien (11+0), ale ten czas leci [emoji85]
Dzidziusie nasze to już takie małe ludziki [emoji4] Zobaczyłam dziś w aplikacji to aż nie mogłam wyjść z podziwu [emoji16] 🥰 A to moja druga ciąża [emoji23]
Zobacz załącznik 1070211

Uwielbiam ta aplikacje [emoji7] naprawdę po mistrzowsku zrobiony podgląd tygodniowy dzieciaczka [emoji177]
 
Hej nowe sierpnióweczki[emoji1309] Witamy! Cieszę się, że nas przybywa [emoji4] myślałam, że wątek jest już na wymarciu, ale może nie [emoji846]
U mnie dziś 11 tydzien (11+0), ale ten czas leci [emoji85]
Dzidziusie nasze to już takie małe ludziki [emoji4] Zobaczyłam dziś w aplikacji to aż nie mogłam wyjść z podziwu [emoji16] [emoji3059] A to moja druga ciąża [emoji23]
Zobacz załącznik 1070211
Te łapeczki[emoji7]
 
Witam. Ja juz od 6 na nogach bo musiałam lecieć z psem bo ten tydzien wypada moj dyżur wychodzenia rano 🙄

Rowniez witam nowe dziewczyny, myslalam ze ja taka spoznialska jestem i tak pozno tu trafiłam.
Co do tego prywatnego wątku to ja rozumie, jak rodzilam w 2010 też należalam do jednego forum ale niewiem czy ta stronka juz nie istnieje bo nie mogę jej znaleźć... 🙁 tez mialysmy z dziewczynami po jakims czasie prywatny załozony bo tez sie tak do siebie zbliżylysmy ze mialysmy juz tematy co nie chcialysmy aby ktos "obcy" czytal a jeszcze sie wtrącal.
Mialysmy tez zaplanowane spotkanie, byl wynajety domek itd, byly dziewczyny co mialy przyjechac z zagranicy zeby sie tylko poznac. No ale czym blizej spotkania to jedna sie wykruszyla bo cos tam z dzieckiem niby sie dzialo, potem nastepna bo tez z dzieckiem niby cos bylo...
I w ten sposob do spotkania nie doszlo, szkoda bo naprawde fajne dziewczyny.

Nie powiem bo z trzema dziewczynami udalo mi sie spotkac 😀 z jedna ktora blisko mieszkala spotkalysmy sie na jeden dzien i pojechalysmy z dzieciaczkami do zoo w Chorzowie.
Z dwiema sie spotkalam w Poznaniu na weekend bo jedna mieszka w domku to nas zaprosila do siebie z maluchami...
Fajne czasy byly... 🙂
 
Witam. Ja juz od 6 na nogach bo musiałam lecieć z psem bo ten tydzien wypada moj dyżur wychodzenia rano 🙄

Rowniez witam nowe dziewczyny, myslalam ze ja taka spoznialska jestem i tak pozno tu trafiłam.
Co do tego prywatnego wątku to ja rozumie, jak rodzilam w 2010 też należalam do jednego forum ale niewiem czy ta stronka juz nie istnieje bo nie mogę jej znaleźć... 🙁 tez mialysmy z dziewczynami po jakims czasie prywatny załozony bo tez sie tak do siebie zbliżylysmy ze mialysmy juz tematy co nie chcialysmy aby ktos "obcy" czytal a jeszcze sie wtrącal.
Mialysmy tez zaplanowane spotkanie, byl wynajety domek itd, byly dziewczyny co mialy przyjechac z zagranicy zeby sie tylko poznac. No ale czym blizej spotkania to jedna sie wykruszyla bo cos tam z dzieckiem niby sie dzialo, potem nastepna bo tez z dzieckiem niby cos bylo...
I w ten sposob do spotkania nie doszlo, szkoda bo naprawde fajne dziewczyny.

Nie powiem bo z trzema dziewczynami udalo mi sie spotkac 😀 z jedna ktora blisko mieszkala spotkalysmy sie na jeden dzien i pojechalysmy z dzieciaczkami do zoo w Chorzowie.
Z dwiema sie spotkalam w Poznaniu na weekend bo jedna mieszka w domku to nas zaprosila do siebie z maluchami...
Fajne czasy byly... 🙂
Na fajną grupę trafiłaś 😉! To moje pierwsze forum odnośnie czegokolwiek, więc fajnie by było żeby grupa się utrzymała i lubiła 😉
 
Hej ja też mam krwiaka ale długiego prawie dookoła malucha. Bierzesz jakieś dodatkowe leki czy tylko luteinę? Mi gin kazał się oszczędzać i przyjść na wizytę dopiero za 3 tygodnie. Najgorsze że luteinę przepisał mi tylko na dwa tygodnie i teraz nie wiem co zrobić. Czy iść wcześniej do niego czy może do lekarza rodzinnego? A ty masz wizyty co tydzień?
A nie mozesz przedzwonic zeby wypisal sama recepte ? 🙂
 
Witam. Ja juz od 6 na nogach bo musiałam lecieć z psem bo ten tydzien wypada moj dyżur wychodzenia rano 🙄

Rowniez witam nowe dziewczyny, myslalam ze ja taka spoznialska jestem i tak pozno tu trafiłam.
Co do tego prywatnego wątku to ja rozumie, jak rodzilam w 2010 też należalam do jednego forum ale niewiem czy ta stronka juz nie istnieje bo nie mogę jej znaleźć... 🙁 tez mialysmy z dziewczynami po jakims czasie prywatny załozony bo tez sie tak do siebie zbliżylysmy ze mialysmy juz tematy co nie chcialysmy aby ktos "obcy" czytal a jeszcze sie wtrącal.
Mialysmy tez zaplanowane spotkanie, byl wynajety domek itd, byly dziewczyny co mialy przyjechac z zagranicy zeby sie tylko poznac. No ale czym blizej spotkania to jedna sie wykruszyla bo cos tam z dzieckiem niby sie dzialo, potem nastepna bo tez z dzieckiem niby cos bylo...
I w ten sposob do spotkania nie doszlo, szkoda bo naprawde fajne dziewczyny.

Nie powiem bo z trzema dziewczynami udalo mi sie spotkac 😀 z jedna ktora blisko mieszkala spotkalysmy sie na jeden dzien i pojechalysmy z dzieciaczkami do zoo w Chorzowie.
Z dwiema sie spotkalam w Poznaniu na weekend bo jedna mieszka w domku to nas zaprosila do siebie z maluchami...
Fajne czasy byly... 🙂
Witaj wsrod nas Syla!
Pisz do Gabi to Cie doda do prywatengo🙂 dziewczyny są bardzo fajne, poki co zadna nie jest psychopatka 😅😅-jeszcze 🙂
Fajnie ze chcialyscie sie spotkac. Ja naleze do grupy sierpniowek 2016 i tez nie udalo nam sie jeszcze spotkac wieksza grupa, raczej pojedynczo gdzies na wakacjach np jednak spotkalam w Ustroniu Morskim 😂 lub te co mieszkaja w okolicy, my w okolicy Poznania czesto sie spotykalysmy 😁
 
reklama
Witajcie nowe dziewczyny!
Fajnie ze dolączyłyście ! 🙂 zawsze w grupie raźniej 🙂 piszcie do @GabrielaNowak85 zeby Was dodala do prywatnego. Broń Boże nie ma selekcji😅 ah te hormony i babskie towarzystwo 😅
Po prostu piszemy tam prywate i dodajemy zdjecia wiec chcemy zeby dziewczyny ktore dolaczaja nie hyly tylko biernymi podgladaczkami tylko zeby cos od siebie tez cos dodaly 🙂 nie mowie ze pare postow dziennie, ja tez w weekend bylam nieobecna bo swietnie sie bawilam z rodzina i coreczka.
 
Do góry