reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny myslalyscie o tym jak rozplanowac pokoj/pokoje? Rodzenstwo razem? Osobno czy z rodzicami maluszek? 🙂
No i właśnie tez siedzę i myśle nad tym czasami. Chyba czas pokaze. Syn ma swój pokój, ale rzadko z niego korzysta 😂 z pewnością na początku bejbik będzie z nami, a potem jak się będą dogadywać to może wrzucimy ich razem. A Ty jaki masz plan?
 
Dziewczyny myslalyscie o tym jak rozplanowac pokoj/pokoje? Rodzenstwo razem? Osobno czy z rodzicami maluszek? 🙂
Ja mam 15 miesięcznego Szkraba więc chciałabym ich jakoś ogarnąć w jednym pokoju żeby nie stracić własnej sypialni 🙊 wiadomo że na początku Malec będzie spał z nami w pokoju, ale później marzy mi się jeden pokój do co chwilowego ogarniania :)
 
No i właśnie tez siedzę i myśle nad tym czasami. Chyba czas pokaze. Syn ma swój pokój, ale rzadko z niego korzysta 😂 z pewnością na początku bejbik będzie z nami, a potem jak się będą dogadywać to może wrzucimy ich razem. A Ty jaki masz plan?
Moja ma swoj pokoj i z niego korzysta. Teraz tylko jej sie troche odwidzialo spanie samemu wiec pewnie wyladujemy w 4ke w naszym lozku 😂 bedzie miala 4 lata i juz chyba niezbyt jej sie spodoba dzielenie pokoju z jakims szkrabem 😅 moze byc ciezko. Mamy pokoj do dyspozycji dla malucha ale myslalm ze moze sypialnie im zeobie razem (taka tylko do spania) i zeby mieli osobny pokoj z zabawkami do latania. Ale nie wiem jak to by wyszlo w praktyce 😅
 
U nas na początku u nas będzie a potem razem ich damy. Syna ma pokój ale w zasadzie to tylko tam śpi bo zabawa oczywiście w salonie najlepsza i w kuchni.
 
W naszej sypialni nocuje jeszcze dwulatek, ale jak przestanie się wybudzać w nocy eksmitujemy go do siostry, a maluch z nami, pewnie też ze 2 lata[emoji85]
 
Hej dziewczyny! Ja już po wizycie, w przyszłym tygodniu prenatalne. Czas szybko leci, już 11 tydzień 😉 jak pójdzie wg planu to termin mam na 1 sierpnia 2020 😀 tak mnie wybrzuszyło w tym tygodniu, że masakra. O dziwo, bo to moja pierwsza ciąża. 😂
Super, gratulacje. Ja też już po wizycie, wszystko ok 11+6 , za dwa dni mam prenatalne i wtedy zamierzamy powiedzieć rodzicom i reszcie uff ułożyło mi dziś jak zobaczyłam że jest ok
 
reklama
Dziewczyny myslalyscie o tym jak rozplanowac pokoj/pokoje? Rodzenstwo razem? Osobno czy z rodzicami maluszek? 🙂
My na razie mamy 2 pokoje więc póki co mamy wspólna sypialnie plus córka ma kącik zabawkowy w salonie. Jak będzie dalej jeszcze nie wiem, bo rozważamy przeprowadzkę.
Powiedzialyscie już starszym dzieciom o ciąży?
Moja niespełna 4-latka nie wie, ale wczoraj wypaliła w kąpieli zupełnie bez ostrzeżenia że chciałaby mieć braciszka albo siostrzyczko ale woli braciszka ;) a zaraz potem zapytała skąd się biorą dzieci w brzuszku :x
Tak, moja wie od świąt tak jak i reszta najbliższej rodziny. Jej się zmienia, raz chce brata a raz siostrę 😋
 
Do góry