reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej dziewczyny [emoji4] co do pokoju to mamy zalecenie od psychologa ze 6 latka ma mieć sama pokój nie jak do tej pory z 2 letnia siastra do tego musze gdzieś ulokować bliźniaki wiec nie ma opcji w moim 3 pokojowym mieszkaniu [emoji20] rozglądam się za domem ... straszne wydatki przez to wszystko większy samochód trzeba kupic dom masakra ... w przyszłym tyg mam prenatalne udało mi się jakimś cudem umówić bo ja to wszystko na ostatnia chwile i 4 kliniki mi powiedziały ze nie ma opcji w jednej się zwolniło miejsce [emoji28] także już we Wtorek widzę się z moimi lobuzami
Czyli raczej nie pchac 4 latki z maluchem skoro tak. U Was tez taka roznica. Hm a mowil dlaczego lepiej osobno?
 
reklama
Czyli raczej nie pchac 4 latki z maluchem skoro tak. U Was tez taka roznica. Hm a mowil dlaczego lepiej osobno?

Mowil ze musi mieć swoje miejsce na „starsze” zabawy gdzie nie będzie dzidzius wszystkiego niszczył i ze to pomoze przy poczuciu ze jest tak samo ważna jak młodsze rodzeństwo ale jednak starsza, powinna mieć taki swój azyl gdzie może uciec w razie czego bo ona tez ma prawo mieć dość rodzeństwa tymbardziej ze będzie ich trójka [emoji28]
 
Mowil ze musi mieć swoje miejsce na „starsze” zabawy gdzie nie będzie dzidzius wszystkiego niszczył i ze to pomoze przy poczuciu ze jest tak samo ważna jak młodsze rodzeństwo ale jednak starsza, powinna mieć taki swój azyl gdzie może uciec w razie czego bo ona tez ma prawo mieć dość rodzeństwa tymbardziej ze będzie ich trójka [emoji28]
Dzieki kochana. Czyli juz nie mam watpliwosci. Beda osobno. Faktycznie niech ma swoj azyt i kacik spokoju
 
Dziewczyny mam 9 tc. Od kilku dni piersi przestały mnie boleć, nie mam tez takich pełnych jakie byly wcześniej. Podbrzusze również przestało boleć ale to juz z tydzień temu. Czy któraś z was tak miala, czy to znak, że hormony sie unormowaly czy jakiś zly znak?? Wizyte mam dopiero za 2 tyg. Od poczatku ciąży biore luteine i no spe. Na początku luteine i no spe przyjmowalam 3x dziennie. Luteina 100 mg. Od tygodnia przymuje 2 x dziennie. Czy te objawy mogly np ustąpić bo zmniejszeniu luteiny??
 
Dziewczyny mam 9 tc. Od kilku dni piersi przestały mnie boleć, nie mam tez takich pełnych jakie byly wcześniej. Podbrzusze również przestało boleć ale to juz z tydzień temu. Czy któraś z was tak miala, czy to znak, że hormony sie unormowaly czy jakiś zly znak?? Wizyte mam dopiero za 2 tyg. Od poczatku ciąży biore luteine i no spe. Na początku luteine i no spe przyjmowalam 3x dziennie. Luteina 100 mg. Od tygodnia przymuje 2 x dziennie. Czy te objawy mogly np ustąpić bo zmniejszeniu luteiny??
Ja mam dziś 7t.4d i też piersi już tak nie bolą i wydaje mi się że nie są takie pełne. Jutro mam lekarza, okaże się czy wszystko gra. Natomiast dalej mam mdłości i wymioty wiec objawy są.
 
reklama
Co do wymiotów to tez nie mam
Piersi kilka dni temu u mnie zluzowaly. A od wczoraj bol piersi wrocil ze zdwojoną sila. Jal zakladam stanik to masakra i twarde jak kamienie. Takze mogło ci chwilowo odpuścić. Nie martw sie na zapas. Mysl pozytywnie [emoji6]
Mam nadzieję, że nie musimy się przejmować bo ja mam identycznie jak Ty. Zero objawów. Nie bolą mnie piersi, nie mam mdłości, jedynie co to bezsenność, nie mogę zasnąć i wcześnie się budzę :(
 
Do góry