reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziewczyny, czy to normalne, że przy 11 tygodniu (jutro się zaczyna) ważę -5kg oraz nie widzę jeszcze brzuszka? Czy to przez moją oponke nieduża? [emoji20]

Miałam tak w pierwszej ciąży, ale potem zaczęła iść do góry. A lekarz odetchnął z ulgą jak zobaczył że już nie spada[emoji6]

Moja tez ostatnio do nas przychodzi spac. Ja tam nie narzekam bo jestem tak spiaca i mocno spie ze nie zwracam uwagi ale maz czesto narzeka ze nie ma miejsca z dwoma babami w wyrze i idzie na naroznik spac [emoji23] cos jej sie ostatnio mamusiowosc wlaczyla [emoji28] dziaiaj pierwszy dzien w przedszkolu po 3tyg siedzeniu w domu [emoji86] jaka piekna cisza ! Delektuje się [emoji1787][emoji3590]

U mnie też dwulatek strasznie mamowy się zrobił i też wygląda jakby coś czuł[emoji6]
 
reklama
Mój synek też jakiś taki bardziej mamowy się zrobił od kas jestem w ciąży ale jakoś nie pomyślałam że to może mieć z tym związek
 
Powiedzialyscie już starszym dzieciom o ciąży?
Moja niespełna 4-latka nie wie, ale wczoraj wypaliła w kąpieli zupełnie bez ostrzeżenia że chciałaby mieć braciszka albo siostrzyczko ale woli braciszka ;) a zaraz potem zapytała skąd się biorą dzieci w brzuszku :x
 
Ostatnia edycja:
Powiedzialyscie już młodszym dzieciom o ciąży?
Moja niespełna 4-latka nie wie, ale wczoraj wypaliła w kąpieli zupełnie bez ostrzeżenia że chciałaby mieć braciszka albo siostrzyczko ale woli braciszka ;) a zaraz potem zapytała skąd się biorą dzieci w brzuszku :x
Moja ma 3,5🙂 jeszcze nie wie ale po piatkowej wizycie (rowny 10tc) jak bedzie ok to jej powiemy. Na pewno sie ucieszy
 
Powiedzialyscie już młodszym dzieciom o ciąży?
Moja niespełna 4-latka nie wie, ale wczoraj wypaliła w kąpieli zupełnie bez ostrzeżenia że chciałaby mieć braciszka albo siostrzyczko ale woli braciszka ;) a zaraz potem zapytała skąd się biorą dzieci w brzuszku :x

Intuicja :)? Dzieci są nie do pokonania :)!
 
Powiedzialyscie już młodszym dzieciom o ciąży?
Moja niespełna 4-latka nie wie, ale wczoraj wypaliła w kąpieli zupełnie bez ostrzeżenia że chciałaby mieć braciszka albo siostrzyczko ale woli braciszka ;) a zaraz potem zapytała skąd się biorą dzieci w brzuszku :x
Też jeszcze nie, chcieliśmy zabrać 6-ciolatkę na USG, tylko o ile dobrze liczę to dopiero w 14 tc by było[emoji12]Więc pewnie po prenatalnych pokażemy jej zdjęcie[emoji6]
 
reklama
Oczywiscie chodzilo mi o starsze dzieci. W sensie te już wczesniej narodzone;) Kalafior ciążowy się uaktywnia:p na szczescie kalafior kalafiora rozumie
 
Do góry