reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny takie osłabienia to też nie ma co się dziwić sezon grypowy 😉 ja już dzięki Bogu jestem na końcówce choroby. Ciężko przetrwać bez leków. Ja wczoraj miałam full energii, a dzisiaj znowu jak niedźwiedź we śnie zimowym 🙈
 
Spoko wszystkich ustawimy do Pionu 😁😈
Albo tak się rozkręcimy że zrobimy sobie forum loża szyderców, no trudno 🤷‍♀️
Wiecie co, bardzo się boję żeby nie przytyć, a lekarz kazał mi prowadzić oszczędny tryb życia, co kompletnie nie gra z tym, co robiłam przed ciążą (15km spacery, treningi 5 razy w tygodniu i takie takie), jak tylko lekarz da mi zielone światło, bierę piesława i jadę w las.
 
Jeszcze odnośnie prenatalnych. Dziewczyn y z Bytomia, jego okolic w ogóle ze Śląska :
Na stronie Sigma-Bi przeczytałam, że prowadzone są badania prenatalne dla kobiet w ciąży w każdym wieku bez skierowania od lekarza, zamieszkujące woj. Śląskie za darmo. Czy wiecie coś na ten temat? Próbowałam tam zadzwonić ale nikt nie odbiera. Dwa lata temu mielismy tam prenatalne ale z NFZ i na jakość na pewno nie mogę narzekać

Ja się zapisałam do Gyncentrum do Katowic z projektu za darmo :)
 
Cześć dziewczyny [emoji1309]
Trochę mnie nie było przez te Święta i Nowy Rok, ale bardzo dużo stron nadrobiłam[emoji106] niestety nie wszystko, bo tyle naskrobałyście że Hoho [emoji85][emoji846] ale do brzegu [emoji846]
Ogólnie złe się czułam w tym czasie, dobrze że przyjechałam na Święta do rodziców to troszke pomogli przy starszaku [emoji4] Zostajemy tu jeszcze praktycznie do końca stycznia, wiec się cieszę [emoji4]
Dolegliwości przeszły mi jak ręką odjął w sylwestra. Tak dobrze się czułam, że wrocilam po 5 do domu [emoji85][emoji4] Teraz tez jest wszystko okej i mam nadzieje, że tak zostanie. Dziś miałam wizytę USG tu u mamy w mieście (lekarz masakra, sprzęt chyba jakiś zabytkowy) i na szczescie wszystko dobrze [emoji4] Fasolinka już ponad 2 cm [emoji1320] Wkleję zdjęcie. A i umówiłam już badanie prenatalne na 28 stycznia [emoji4]
A jeszcze o mnie: lat 32 (jutro[emoji33]), na stanie narzeczony, syn 2,5 l oraz pająk [emoji38] lat 8.
Pozdrawiam Was i życzę dużo siły i wiary, że będzie dobrze. Musimy dać rade dziewczyny, co by nie było [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Zobacz załącznik 1063849
Wszystkiego najlepszego 💐
 
reklama
Do góry