reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Jest sprawa: może któraś z was chciała zrobić Test NIFTY™ .Zobacz załącznik 1063543
  • Bezpieczny i nieinwazyjny - bez ryzyka poronienia.
  • Prosty. Wymaga tylko 10 ml krwi matki, dostępny już od 10 tygodnia ciąży.
  • Dokładny. Powyżej 99% czułości w wykrywaniu trisomii, jak np. zespół Downa.
  • Wiarygodny. Około 5 000 000 testów wykonano na całym świecie z wynikiem fałszywie pozytywnym wynoszącym zaledwie 0,1%.
Robi się go pomiędzy 8 -24 tygodniem ciąży. Jego koszt to ponad 2 tys. zł, ale dwie babyboomowe mamusie będą mogły go zrobić bezpłatnie. Za chwilę kończymy przyjmowanie zgłoszeń, więc macie mało czasu. Link Link do: Czy chcesz zrobić test NIFTY? Zgłoś się do nas!

I zdjęcie, żeby test nie umknął.
Pewnie. Tylko że ja w DE jestem.
 
Witam sie z rana. Narazie dopoki pracuje to nie mam za duzo czasu zeby sie udzielac ale obiecuje to zmieni sie juz to od 13 stycznia.
Gratuluje udanych wizyt i pieknych fasolek.

Ja rocznikowo 32 a tak calkiem to dopiero w maju. Na stanie dwie corki ktore w kwietniu skoncza po 12 i 2 lata i maz od 9 lat jeszcze pies 1.5 roczny.

Dzis lecw do pracy na 2 zmiane a przed musze pozalatwiac pare spraw ale z racji tego ze dzieci jeszcze spia a ja lubie pospac wracam do luzka i korzystam z chwilu wolnego jeszcze.
 
Dziękuję Dziewczęta, ze o mnie pamiętacie 😘 Wizyta porażka! Lekarka kazala czekac kolejny tydzien bo pecherz jest ksztalny i moze jeszcze sie z niego cos pokazac. Wpienilam się nieprzeciętnie bo to nic milego trwac w takim zawieszeniu. W koncu ocipieje!
A weź przestań! Lepiej tak niż od razu mieliby spisać na straty!
Jeśli tak lekarka mówi to widzi i szansę i nadzieję na to, że wszystko będzie dobrze! Ty też musisz cierpliwie zaczekać i się nie denerwować. Mój gin wczoraj mi powiedział, że suplementy suplementami, ale najważniejsza i w nieograniczonych ilościach kobiecie w ciąży potrzebna jest witamina "M jak Miłość" i wtedy mogą dziać się cuda :)
 
Witam. Ja już nie śpię od 4:30, młody stwierdził że jest gotowy do życia. Ostatnio często się mu to zdarza. Wreszcie nadszedł dzień wizyty, dziś pierwszy raz zobaczę co tam słychać u lokatora w brzuchu. Mam nadzieję, że zobaczę już serducho. Wczoraj też zrobiłam bete (23094) profilaktycznie gdyby coś było nie tak dziś. Byle do 14:15. Trzymajcie kciuki :). Miłego dnia :).
 
Dziękuję Dziewczęta, ze o mnie pamiętacie 😘 Wizyta porażka! Lekarka kazala czekac kolejny tydzien bo pecherz jest ksztalny i moze jeszcze sie z niego cos pokazac. Wpienilam się nieprzeciętnie bo to nic milego trwac w takim zawieszeniu. W koncu ocipieje!
Kochana czyli jest nadzieja 🤞🤞🤞 czekanie wiadomo jest najgorsze, bo to stres, ale czasami warto 💪🤗 co się zmieniło dokładnie od poprzedniej wizyty?
 
Witam. Ja już nie śpię od 4:30, młody stwierdził że jest gotowy do życia. Ostatnio często się mu to zdarza. Wreszcie nadszedł dzień wizyty, dziś pierwszy raz zobaczę co tam słychać u lokatora w brzuchu. Mam nadzieję, że zobaczę już serducho. Wczoraj też zrobiłam bete (23094) profilaktycznie gdyby coś było nie tak dziś. Byle do 14:15. Trzymajcie kciuki :). Miłego dnia :).
Powodzenia 💪🤞🤞
 
reklama
Cześć ja już czekam do labo. Tylko dwie osoby przede mną to grzecznie czekam. Czuję się jak na kacu. Dobrze że mąż mnie przywiózł i mam kanapkę ale nie wiem czy bez herbatki mi wejdzie tak rano. A jak samopoczucie u was?
 
Do góry