reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

@Mdła dzięki, już jest w porządku , na początku też bardzo mało spałam, bo córcia była ciągle głodna, A jak spała to ja i tak czuwałam i nie mogłam spać, pewnie to się przyczyniło.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 dawno mnie nie było bo tak jak misie pochłonęło mnie macierzyństwo całkowicie. Mały raz jest grzeczny a raz marudzi, o dziwo w nocy powoli się przestawia na spanie 😅 i budzi się co 3, albo 2,5 h na cyca i potem śpi :) niestety wieczorami kołki dają nam się we znaki... wiec masujemy brzuszek, termofor kładziemy ale srednio pomaga :( biedak się meczy :( a mnie serce pęka. Mogę się pochwalić, ze jemy już z cyca bez nakładek i jest super 😁 chociaż dziś znów jakiś zastój mi się zrobił :/ dobrze ze mały wysysa za każdym razem te zastoje bo tak to bym się załamała.
@misiaaa95 to normalne, ze się załamujemy i miewamy dołki, ja miałam to samo. Czasem i do tej pory mi ręce opadają i przychodzi gorszy dzień 🤷🏻‍♀️
wczoraj byliśmy na usg bioderek i na całe szczęście wszystko jest dobrze 😍
 
A masz taki olejek do masazu brzuszka ?, tutaj w Niemczech położne tak polecają z olejkiem robić masaze i podobno wilgotne ciepło pomaga bardziej tzn tą łapkę do kąpieli namoczyć ciepłą wodą i zostawić na 20 min i dopiero masaż i my dajemy naszej małej kropelki BioGaia w Polsce też są bez recepty.
 

Załączniki

  • Screenshot_20201015-111234_Chrome.jpg
    Screenshot_20201015-111234_Chrome.jpg
    194 KB · Wyświetleń: 45
  • Screenshot_20201015-111153_Chrome.jpg
    Screenshot_20201015-111153_Chrome.jpg
    216,7 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Podobno to rozwijające się jelitka i każde dziecko musi przez to przejść, chociaż niektóre przechodzą to łagodnie . Dobrze że jest coś czym możemy im pomóc.
 
Cześć dziewczyny 😊 dawno mnie nie było bo tak jak misie pochłonęło mnie macierzyństwo całkowicie. Mały raz jest grzeczny a raz marudzi, o dziwo w nocy powoli się przestawia na spanie 😅 i budzi się co 3, albo 2,5 h na cyca i potem śpi :) niestety wieczorami kołki dają nam się we znaki... wiec masujemy brzuszek, termofor kładziemy ale srednio pomaga :( biedak się meczy :( a mnie serce pęka. Mogę się pochwalić, ze jemy już z cyca bez nakładek i jest super 😁 chociaż dziś znów jakiś zastój mi się zrobił :/ dobrze ze mały wysysa za każdym razem te zastoje bo tak to bym się załamała.
@misiaaa95 to normalne, ze się załamujemy i miewamy dołki, ja miałam to samo. Czasem i do tej pory mi ręce opadają i przychodzi gorszy dzień 🤷🏻‍♀️
wczoraj byliśmy na usg bioderek i na całe szczęście wszystko jest dobrze 😍
Moja córeczka na szczęście nie ma kolek ale też jej podaje kropelki Biogaia.

U mnie synek miał kolki. I wyprobowalismy mega dużo kropelek. I dopiero Bobotic dał radę. I już po pierwszej dawce synek miał ulgę.
Myślę że warto spróbować bo szkoda dzieciatek.
My mamy dopiero 22 wizytę na bioderka.
 
@Lipka kupilam kropelki Biogaia i zobaczymy czy będzie poprawa. A jeśli nie to spróbuje z tymi drugimi co pisałaś. Oby małemu pomogły bo nie mogę patrzyć jak się męczy :(

Chyba zaczął się jakiś skok rozwojowy u niego bo caly czas marudzi i chce wisieć cały czas na cycku 😅 nic innego mi nie pozostaje jak być mleczarnia wtedy kiedy chce 😅
Wazylismy go wczoraj z mężem i już ma 5,530 😅 w przeciągu dwóch dni przybrał 80g😅 i to już na samej piersi !
 
reklama
Z tymi kroplami to potrzeba cierpliwości ja dopiero jakoś po tygodniu widziałam różnicę, ale położna mnie wcześniej poinformowała żeby czekać. Jeśli chodzi o wirusa to bardziej niż jego , boję się tego co mogą wymyśleć w związku z nim , tzn znowu zakazy itd...
 
Do góry