reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Apropo zwierzaków to mnie dzień przed porodem unikały 🤔 Jak chciałam wyjść z sunią to spierniczała do męża. Ale jak już w sobotę lapaly mnie skurcze to podchodziła i tak telikatnie lizała po rękach jakby chciala złagodzić ból.
P. S. Pozdrowienia z podpięcia do laktatora 🍼
 
reklama
Mystic mi np podobają się maty firmy Tiny Love :) ich karuzele do łóżeczka też są polecane :)
Chyba trzeba szukać pod dana kolorystykę co się podoba albo motyw ☺️ Tyle tego jest!
 
U mnie narazie nastała cisza 🤷🏻‍♀️ Raz na czas poboli tylko jak na okres ale to tyle. Kompletnie nie wiem czego się spodziewać 😅 pogoda dzisiaj taka sobie ale przez to się lepiej czuje bo upał zelżał 😬 a jak wy się macie ?
 
@MegBor to już jutro? Łou ale super, trzymam kciuki, tylko się na koniec dzisiaj nie forsuj, leż sobie kochana i odpoczywaj.
Ja po lekarzu, kłucie pewnie od jakiejś kolki, ale dla mnie news- może też tak macie, 1,5cm rozwarcie i mięciusieńka szyjka, spekulacje gina. Nasza Gabrysia szaleje, przeciągać najlepiej by się chciała, na KTG istne wariactwo, tętno ģóra dół w normach i niby skurcze, których ja nie czuję. Ale już wiemy, że to oszukuje, więc tylko czekać na prawdziwy hardcore, jaki miały mamuśki narodzonych. Ja też jeszcze nie mam tej maty, ale chyba już po resztę dokupię, chciałam też taki bujaczek kołysaczek, bo mi się szybko zacznie praca na 3h w domku, więc może by to wspomogło. Miłego dna dla Was kochaniutkie
 
@MegBor jasne, że trzymamy kciuki✊ i czekamy na zdjęcia z niecierpliwością 😊 jutro przytulisz swoje maleństwo 🤗
@marcelek1234567 To super 😗 wiesz, że już coś się dzieje ! KTG tak nie wierzymy , ale jak coś pokazuje to musi coś być 😁 ja też mam dzisiaj, ciekawe co się dowiem , bo ostatnio mam jakieś różne symptomy, bóle pleców, nudności, biegunka...😖
 
reklama
Do góry