reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Lekarz powiedział że po wynikach B-HCG wygląda jakbym miała mieć bliźniaki taki był duży przyrost, ale jak zapytałam czy pęcherzyk nie jest za mały to powiedział że no trochę jest ale nie ma co wyrokowac po jednej wizycie i że w piątek mam znów zrobić betę i powtórzyć w poniedziałek a w środę znów się pokazać, że sam jest ciekawy co z tego wyniknie. Ostatni okres 4.11 beta 4.12 wynik 719 a 6.12 wynik 2594.poprzednie ciąże w 2011 roku urodziłam zdrowa córeczkę a teraz jednak ciąża dowiedziałam się w 13tyg.ze od 10tyg serduszko przestało bić a kolejna w 10tyg dowiedziałam się że w 9tyg serduszko przestało bić. Zrobiłam badania i wyszło że mam mutacje PAI 1 i MTHFR_677C-7 homozygotyczny. Oczywiście od 2 kresek na teście biorę acard, heparyne i luteine teraz zmieniona na duphaston, i foliany zamiast kwasu foliowego
HEJ,ja też miałam wysoką betę 34dc - 3314, na 2 dni pózniej 7714 , a kilka dni pózniej 24 tysiące. Też,myślałam że będą bliźniaki.( Mój ma od strony babci, babcię bliźniaczkę ).Też miałam ciąże zatrzymaną w tym roku-serduszko przestało bić
.Byłam 2 grudnia u lekarza, i był sam jeden pęcherzyk, zmartwiłam się , bo wyniki z bety pokazują 5-6 tydzień a tutaj sam pęcherzyk.Ale ginekolog powiedział mi , że na te wartości nie ma co patrzeć tylko na ten przyrost.Powiedziała ze trzeba czekać i kazała przyjść 17.12 bo powinno być już serduszko.Powiem Ci jeszcze, że my robiliśmy tylko badania genetyczne dla osób starających się o dziecko.I nic nam nie wyszło.:D Biorę acard 150 , 2x1 duphaston, letrox 25/50 naprzemiennie, i kwas foliowy z witaminami/I oczywiście jestem pozytywnie nastawiona myśleć o tej ciąży :) ,będzie wszystko dobrze :)
 
Wyniki mojej bety. 4+5 wg OM
Popłakałam siè
 

Załączniki

  • 218B0B7C-F4BA-4F8B-8A72-E94B4A6434A6.jpeg
    218B0B7C-F4BA-4F8B-8A72-E94B4A6434A6.jpeg
    3,5 MB · Wyświetleń: 86
Dziewczyny może wy mi pomożecie coś wymyślić z przytupem. O ciąży wiem od poniedziałku rana, mąż od wieczora. Nikt więcej nie wie. Chce przy stole wigilijnym poinformować rodziców. Czy macie może jakieś pomysły jak to zrobić?
Pierwszy mój pomysł to ułożyć nasza historie ze zdjęć w fotoalbumie. Czyli od roku 2013. Poznanie, zaręczyny, ślub, pierwsza ciąża, narodziny, roczek, dwulatka itd.
I zrobić np. Cd nastąpi. Wkleić zdjęcie syna w koszulce „będę starszym bratem” .
 
HEJ,ja też miałam wysoką betę 34dc - 3314, na 2 dni pózniej 7714 , a kilka dni pózniej 24 tysiące. Też,myślałam że będą bliźniaki.( Mój ma od strony babci, babcię bliźniaczkę ).Też miałam ciąże zatrzymaną w tym roku-serduszko przestało bić
.Byłam 2 grudnia u lekarza, i był sam jeden pęcherzyk, zmartwiłam się , bo wyniki z bety pokazują 5-6 tydzień a tutaj sam pęcherzyk.Ale ginekolog powiedział mi , że na te wartości nie ma co patrzeć tylko na ten przyrost.Powiedziała ze trzeba czekać i kazała przyjść 17.12 bo powinno być już serduszko.Powiem Ci jeszcze, że my robiliśmy tylko badania genetyczne dla osób starających się o dziecko.I nic nam nie wyszło.:D Biorę acard 150 , 2x1 duphaston, letrox 25/50 naprzemiennie, i kwas foliowy z witaminami/I oczywiście jestem pozytywnie nastawiona myśleć o tej ciąży :) ,będzie wszystko dobrze :)
Ja Mam iść na wizytę teraz 18.12 czyli w dniu moich 30stych urodzin więc mam nadzieję że usłyszę jakąś dobrą wieść.
 
reklama
Ale chyba u nas zostaniesz, he? :D




Jeny, bardzo współczuję straty :( Kciuki zaciśnięte, żeby tym razem było wszystko ok. Jesteś zdiagnozowana, wiadomo co robić, teraz musi się udać. Faktycznie spory przyrost bety :) Są jakieś bliźniaki w rodzinie?
Właśnie przez te 2 straty teraz martwi mnie każda nieprawidłowość, moja mama mówi że od taty z rodziny są bliźniaki i od strony mojej babci z rodziny też. W najbliższej rodzinie nie ma, ale także w najbliższej rodzinie nie było poronien a jednak u mnie wystąpiły :(
 
Do góry