reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzień dobry.
Jaka ciiisza tutaj 😉 chyba wszyscy się majówkują! Pięknej pogody i dużo zabawy życzę!

Joanulka cieszę się że z bobo wszystko ok. Ale zmartwił mnie ten mięśniak. Co na to Twój lekarz? Pewnie już pisałaś ale mnie ominęło pierwsze 700 stron...
 
reklama
Dzień dobry.
Jaka ciiisza tutaj 😉 chyba wszyscy się majówkują! Pięknej pogody i dużo zabawy życzę!

Joanulka cieszę się że z bobo wszystko ok. Ale zmartwił mnie ten mięśniak. Co na to Twój lekarz? Pewnie już pisałaś ale mnie ominęło pierwsze 700 stron...
Dzień dobry 💙
Tutaj jest cisza bo prawie wszystkie na prywatnym wątku piszą.
Co do mięśniaka, to mam go od 2 lat. Na początku ciąży, moja ginekolog mówiła, ze rodzaj porodu zależy od tego jak (w która stronę) urośnie mięśniak. Niestety rośnie do zewnątrz i zasłania całkowicie ujście szyjki, wiec będę miała cesarkę. Jestem na progesteronie teraz i nie czuje już bólu. Jedyne co to plecy bolą, ale to normalne w ciąży, mój brzuch w obwodzie ma 105cm już. W poprzednich ciążach tez miałam duży- jak na bliźniaki.
Jak weekend majowy upływa?
 
Ostatnia edycja:
Hej! 💙
Jeszcze brzucha nie mierzyłam 🤔 Chyba muszę się przymierzyć... Ale mój nieduży w porównaniu do wcześniejszych brzuchów 😂

Majówka mija zupełnie niezauważalnie. Dzień jak co dzień 😂 Malowanie trwa w najlepsze.W salonie składzik. Syf, brud itd.itp.
W międzyczasie wykorzystujemy "okna pogodowe" i chodzimy po lasach. Mam to szczęście, że kiedy trzeba się trzymać domu ,to dla mnie znaczy to:
Polish_20200503_144527944.jpg
 
Hej! 💙
Jeszcze brzucha nie mierzyłam 🤔 Chyba muszę się przymierzyć... Ale mój nieduży w porównaniu do wcześniejszych brzuchów 😂

Majówka mija zupełnie niezauważalnie. Dzień jak co dzień 😂 Malowanie trwa w najlepsze.W salonie składzik. Syf, brud itd.itp.
W międzyczasie wykorzystujemy "okna pogodowe" i chodzimy po lasach. Mam to szczęście, że kiedy trzeba się trzymać domu ,to dla mnie znaczy to:Zobacz załącznik 1114704
Zazdroszczę takich widoków. Cale Zycie spędziłam na bezludnym końcu wsi i tak bardzo tęsknię za tą cisza 😍 teraz mam za oknem drogę krajową😑 weekendy i lato MASAKRA. Na szczęście budują już nowa, i za jakiś rok lub dwa będę miała upragnioną ciszę 😁

Pogoda dziś piękna. Planujemy odpalić grilla pod wieczór , na kolacje😉

P.S. Śliczny piesek w prawym dolnym rogu 😁
 
Pochwal sie brzuszkiem [emoji4] a ile masz kg na plusie i który tydz,?
Hej! [emoji170]
Jeszcze brzucha nie mierzyłam [emoji848] Chyba muszę się przymierzyć... Ale mój nieduży w porównaniu do wcześniejszych brzuchów [emoji23]

Majówka mija zupełnie niezauważalnie. Dzień jak co dzień [emoji23] Malowanie trwa w najlepsze.W salonie składzik. Syf, brud itd.itp.
W międzyczasie wykorzystujemy "okna pogodowe" i chodzimy po lasach. Mam to szczęście, że kiedy trzeba się trzymać domu ,to dla mnie znaczy to:Zobacz załącznik 1114704
 
Zazdroszczę takich widoków. Cale Zycie spędziłam na bezludnym końcu wsi i tak bardzo tęsknię za tą cisza 😍 teraz mam za oknem drogę krajową😑 weekendy i lato MASAKRA. Na szczęście budują już nowa, i za jakiś rok lub dwa będę miała upragnioną ciszę
Ja dokładnie odwrotnie 😂 Mieszkałam we Wrocławiu a przeprowadziłam się w góry w Niemczech pod granicę francuską. I absolutnie nie chciałabym znów mieszkać w mieście!

Oliwka mam 6,5 kg na plusie w 24+4 . Chociaż może już więcej bo to 2 dni temu było a rośnie teraz geometrycznie 🤷🏼‍♀️ Nie ważę się codziennie żeby w obłęd nie popaść 😜 Brzuch wraz z lokatorem (a właściwie z dużym prawdopodobieństwem lokatorką) przedstawia się następująco...dodam tylko że jeszcze miesiąc temu w ogóle go nie było 🤷🏼‍♀️
Polish_20200503_165117791.jpg
 
No brzuszek jest [emoji16]juz sie nie ukryje. Z reszta na tym etapie to chyba juz u każdej z nas widoczny jest
Ja jestem 24+0 i 9 kg na plusie...
Kiedy, jak, gdzie to wpadło to nie wiem. [emoji28]
Ja dokładnie odwrotnie [emoji23] Mieszkałam we Wrocławiu a przeprowadziłam się w góry w Niemczech pod granicę francuską. I absolutnie nie chciałabym znów mieszkać w mieście!

Oliwka mam 6,5 kg na plusie w 24+4 . Chociaż może już więcej bo to 2 dni temu było a rośnie teraz geometrycznie [emoji2372] Nie ważę się codziennie żeby w obłęd nie popaść [emoji12] Brzuch wraz z lokatorem (a właściwie z dużym prawdopodobieństwem lokatorką) przedstawia się następująco...dodam tylko że jeszcze miesiąc temu w ogóle go nie było [emoji2372]
Zobacz załącznik 1114768
 
Podjęcie decyzji o imieniu dla dziecka to chyba najtrudniejsza sprawa. My pełno imion rozważaliśmy :Igor, Miłosz, Olek... Ale każde z tych imion jest nadane już u nas na wsi. Strasznie podoba mi sie leoś no ale ja durna kota tak nazwałam zanim podjęliśmy decyzję o dzidzi. Dla dziewczynki było pewne ze albo Emilka albo Łucja. No ale pokazały się jajeczka i problem [emoji2960]Decyzja padła na Gabrysia. Po pierwsze to mało jak na chwilę obecną spotykane imię a po drugie Slicznie brzmi Gabryś jak mały a jak dorosła osoba Gabriel. [emoji3531]
Ja nie patrzę na to, kto jakie imię dał na wsi. Moja sąsiadka urodziła 2tyg temu Antka, i ja nie mam zamiaru z tego powodu szukać innego imienia dla naszego synka 😊

Edit. Dopiero zauważyłam, że napisałam nie w tym wątku 😥
 
Ostatnia edycja:
Czizys jakie głupoty napisałam 😂 w pełnym słońcu na ogrodzie... już po edycji- wcześniejszy post.
Ja mam 24+6 i +7KG gdzieś czytałam, ze największy przyrost wagi jest do 30tc czyli jeszcze 5 i zwalniamy tempo.
 
reklama
Hejka. Mam trzy psy, ale jedna to jest taka moja córeczka, zawsze i wszędzie za mna. I odkąd jestem w ciazy jeszcze bardziej mnie pilnuje. Co tylko usiądę to zaraz się obok kładzie albo i na brzuch. To jest takie kochane. A na foto: sprawdziliśmy czy fotelik pasuje do stelaża i jak ona zobaczyła że wyjechałam wózkiem to taka panika. Szukała Dzidziusia 😃. Sprawdzała kilka razy fotelik.
20200426_112231.jpgPolish_20200503_191454535.jpgPolish_20200427_181141956.jpg
 
Do góry