reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
U nas też prawdopodobnie dziewczynka (dwa razy to już usłyszałam ale chyba nie mogę w to uwierzyć) 😁 I raczej Julka ale to tak na 60%
 
Pięknie [emoji813]️
My będziemy mieć dziewczynkę, więc wybraliśmy imię tylko dla niej. Będzie ładnie jak dziewczynka się okaże chłopcem i będzie trzeba myśleć [emoji23]
A tak poza tym witam Was z rana [emoji813]️ u Was też taka piękna pogoda? Na pewno wybiorę się tak jak wczoraj na spacerek [emoji4]A tymczasem trzeba zmykać na rosołek do teściowej 🤭
Zobacz załącznik 1091808

Pięknie tam macie [emoji177]
 
Mój endokrynolog też sobie wziął długie wolne, mi TSH strasznie skacze i też zła jestem bo cóż mam zrobić teraz, dobrze że chociaż ginekolog powiedział że nie zostawi swoich pacjentek. Ja we wtorek na badania, zobaczymy czy będzie a jeszcze mam zrobić glukozę 8 muszę 2h siedzieć.
 
Mój endokrynolog też sobie wziął długie wolne, mi TSH strasznie skacze i też zła jestem bo cóż mam zrobić teraz, dobrze że chociaż ginekolog powiedział że nie zostawi swoich pacjentek. Ja we wtorek na badania, zobaczymy czy będzie a jeszcze mam zrobić glukozę 8 muszę 2h siedzieć.
Ja na szczęście z endo mam kontakt smsowy, ale jak laboratorium zamkną i nawet taki kontakt mi się nie przyda 😐
 
Dziewczyny nie ma co panikować. Kilka tygodni nie zrobi różnicy. teraz nie ma żartów z COVID-19 a hematolodzy na pewno maja ręce pełne roboty.
 
reklama
Dziewczyny nie ma co panikować. Kilka tygodni nie zrobi różnicy. teraz nie ma żartów z COVID-19 a hematolodzy na pewno maja ręce pełne roboty.

Dla mnie nieuregulowany poziom tarczycy to duży problem bo sama sobie recepty nie wypiszę, więc puki ginekolog nie odwołuje wizyt nie panikuje bow nim ostatnia nadzieja 😉
 
Do góry