reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Jak byłam w szpitalu to na wszystkich 3 salach same chłopaki, a tylko 3 dziewczynki :) więc taki wysyp chłopców teraz :)
Dlatego cieszę się, że mi trafiła się (raczej) dziewczynka. Chociaż w sumie wiadomo, że najważniejsze żeby było zdrowe. No ale synka już mam i miło że mogę poznać jak to jest mieć córkę. ❤ jutro wizyta, czekam na kolejne potwierdzenie płci. 😉
 
Link do: Babyactive LEKKI wózek Mommy 3w1 fotelik PLUM coś takiego znalazłam. Szczerze to jestem kompletnie zielona w temacie co dobre, a co nie. Igunia będzie moim pierwszym dzieckiem 👶🏻😊 może macie jakieś sprawdzone linki z dobrymi wózkami jeśli ten okazałby się niezbyt dobry? 😊
Ja znalazłam jeden co prawda używany i spodobał mi się ten model. Ale za uzywany licza Screenshot_20200302-134333_Facebook.jpgScreenshot_20200302-134333_Facebook.jpgsobie ok 2tys a nowy ponad 4 tys.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200302-134331_Facebook.jpg
    Screenshot_20200302-134331_Facebook.jpg
    222,2 KB · Wyświetleń: 70
Jestem po wizycie, mam zły wynik cytologii :( dostałam skierowanie na kolposkopię, jestem przerażona. Lekarka powiedziała że to dysplazja szyjki 1 stopnia :( nic mi to nie mówi i nawet nie chce czytać internetow. Boje się że to jakiś stan przednowotworowy.
Miałam nie poznawać płci ale gin chyba chciała mi poprawić humor a mnie było wszystko jedno po tej wiadomości o cytologii że powiedziała że będzie chłopiec 💙
 
Jestem po wizycie, mam zły wynik cytologii :( dostałam skierowanie na kolposkopię, jestem przerażona. Lekarka powiedziała że to dysplazja szyjki 1 stopnia :( nic mi to nie mówi i nawet nie chce czytać internetow. Boje się że to jakiś stan przednowotworowy.
Miałam nie poznawać płci ale gin chyba chciała mi poprawić humor a mnie było wszystko jedno po tej wiadomości o cytologii że powiedziała że będzie chłopiec 💙
Bardzo mi przykro :( ale nie martw się na zapas. Z tego co kojarzę to 1 stopień nie jest groźny. Gin nie powiedziała, o co chodzi i co z tym dalej robić?
 
Jestem po wizycie, mam zły wynik cytologii :( dostałam skierowanie na kolposkopię, jestem przerażona. Lekarka powiedziała że to dysplazja szyjki 1 stopnia :( nic mi to nie mówi i nawet nie chce czytać internetow. Boje się że to jakiś stan przednowotworowy.
Miałam nie poznawać płci ale gin chyba chciała mi poprawić humor a mnie było wszystko jedno po tej wiadomości o cytologii że powiedziała że będzie chłopiec 💙

Nie ma co się martwić na zapas, bo Dzidziuś wyczuje. Będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie🙂
 
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze [emoji110]. Pamiętaj, żeby się nie denerwować i myśleć pozytywnie! [emoji8]
Gratuluję Ci synka [emoji3059][emoji3059]
Jestem po wizycie, mam zły wynik cytologii :( dostałam skierowanie na kolposkopię, jestem przerażona. Lekarka powiedziała że to dysplazja szyjki 1 stopnia :( nic mi to nie mówi i nawet nie chce czytać internetow. Boje się że to jakiś stan przednowotworowy.
Miałam nie poznawać płci ale gin chyba chciała mi poprawić humor a mnie było wszystko jedno po tej wiadomości o cytologii że powiedziała że będzie chłopiec [emoji170]
 
Jestem po wizycie, mam zły wynik cytologii :( dostałam skierowanie na kolposkopię, jestem przerażona. Lekarka powiedziała że to dysplazja szyjki 1 stopnia :( nic mi to nie mówi i nawet nie chce czytać internetow. Boje się że to jakiś stan przednowotworowy.
Miałam nie poznawać płci ale gin chyba chciała mi poprawić humor a mnie było wszystko jedno po tej wiadomości o cytologii że powiedziała że będzie chłopiec [emoji170]

Nie mam pojęcia co to jest dysplazja ale na pewno jest na to jakieś leczenie, teraz myśl pozytywnie dla siebie i synka [emoji170]
Gratuluje [emoji64][emoji170]
 
reklama
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze
emoji110.png
. Pamiętaj, żeby się nie denerwować i myśleć pozytywnie!
emoji8.png

Gratuluję Ci synka
emoji3059.png
emoji3059.png
Dziękuję, w sumie nie chciałam wiedzieć ale i tak czułam że to chłopiec.

No muszę umówić się na tą kolposkopię i zobaczymy, coś mówiła o jakiś badaniach genetycznych ale byłam w takim stresie że nic nie pamiętam.
 
Do góry