reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej, ja już w szpitalu, leżę odpoczywam. Wyszło tutaj na badaniach, że moja szyjka mierzy 33.. Ale położyli mnie, dali mi leki na skurcze, bo sie pojawiają. Na izbie siedziałam od 7 do 12, a o 13 dopiero położyłam się do łóżka.
 
reklama
Hej, ja już w szpitalu, leżę odpoczywam. Wyszło tutaj na badaniach, że moja szyjka mierzy 33.. Ale położyli mnie, dali mi leki na skurcze, bo sie pojawiają. Na izbie siedziałam od 7 do 12, a o 13 dopiero położyłam się do łóżka.

To się osiedzialas .. współczuję.. teraz odpocznij 🙂 na pewno wszystko się unormuje.
 
Cześć dziewczyny :)
U nas już po wizycie wczorajszej a właściwie to po dwóch. Wczoraj zepsuł się aparat USG i musiałam umawiać się dodatkowo dzisiaj do innego gabinetu. Płci nie stwierdzono, chociaż samo badanie USG trwało dobre 20 minut. Młody (?) odwrócił się plecami, podwinął nogi i nie chciał w ogóle współpracować. Jest dosyć duży.. 203g :) znacznie większy niż wypada termin porodu z OM, bo różnicy mam ponad tydzień.
Prenatalne dopiero za 3 tygodnie więc jakoś będę musiała wytrzymać z tym niepoznanym sekretem.

Hej, ja już w szpitalu, leżę odpoczywam. Wyszło tutaj na badaniach, że moja szyjka mierzy 33.. Ale położyli mnie, dali mi leki na skurcze, bo sie pojawiają. Na izbie siedziałam od 7 do 12, a o 13 dopiero położyłam się do łóżka.

Odpoczywaj dużo... mnie też położyli w szpitalu, dali kroplówkę i na drugi dzień do domu. Ale wiadomo, że lepiej być pewnym że wszystko jest ok. Często masz te skurcze?

Gratuluję wszystkim wizyt :)

Był jeszcze poruszany temat bólu głowy.. dziewczyny faktycznie miałyście rację. Wypiłam dzisiaj rano dwie szklanki wody i tak po 30 minutach głowa już mnie nie bolała. Magia :rofl2:
 
Hej, ja już w szpitalu, leżę odpoczywam. Wyszło tutaj na badaniach, że moja szyjka mierzy 33.. Ale położyli mnie, dali mi leki na skurcze, bo sie pojawiają. Na izbie siedziałam od 7 do 12, a o 13 dopiero położyłam się do łóżka.

Dużo zdrówka i obyś długo jie musiał tam siedzieć [emoji177]
 
Cześć dziewczyny :)
U nas już po wizycie wczorajszej a właściwie to po dwóch. Wczoraj zepsuł się aparat USG i musiałam umawiać się dodatkowo dzisiaj do innego gabinetu. Płci nie stwierdzono, chociaż samo badanie USG trwało dobre 20 minut. Młody (?) odwrócił się plecami, podwinął nogi i nie chciał w ogóle współpracować. Jest dosyć duży.. 203g :) znacznie większy niż wypada termin porodu z OM, bo różnicy mam ponad tydzień.
Prenatalne dopiero za 3 tygodnie więc jakoś będę musiała wytrzymać z tym niepoznanym sekretem.



Odpoczywaj dużo... mnie też położyli w szpitalu, dali kroplówkę i na drugi dzień do domu. Ale wiadomo, że lepiej być pewnym że wszystko jest ok. Często masz te skurcze?

Gratuluję wszystkim wizyt :)

Był jeszcze poruszany temat bólu głowy.. dziewczyny faktycznie miałyście rację. Wypiłam dzisiaj rano dwie szklanki wody i tak po 30 minutach głowa już mnie nie bolała. Magia :rofl2:
Tak szczerze to nie wiedziałam, że to skurcze :D jeszcze nie potrafie tego odróżnić, czekam na mojego lekarza, bo jutro ma pracować na oddziale, więc dowiem się czegoś więcej.
 
Mam nadzieję, że niedługo. Będę chciała jak najszybciej wyjść, bardziej mnie stresuje bycie w szpitalu niz w domu gdzie też mogę leżeć :D a niestety zakaz odwiedzin przez te wszystkie grypy, koronawirusa.. I cały czas sama..
Cooo?! W szoku jestem że odwiedzać nie można! Ja taka panikara że pewnie przeryczalabym cały pobyt. A tv chociaż masz?
 
reklama
A co w tym tv, same głupoty [emoji23]. Dobrze jakby pakiet internetowy się nie skończył za szybko. Ani nie poczytasz wiadomości, nie obejrzysz ulubionego serialu, nie wstąpisz na forum [emoji16]
Cooo?! W szoku jestem że odwiedzać nie można! Ja taka panikara że pewnie przeryczalabym cały pobyt. A tv chociaż masz?
 
Do góry