reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Heh mam, ale on kupę tylko do nocnika robi a siku póki co do pieluchy więc jeszcze się przydają [emoji6]
U mnie odwrotnie, siku na kibelek a kupa tylko w pampusia jak sam mówi. I mam mega stresa o to bo dziecko juz dawno odpieluchowane a nie umie się na nocnik załatwić a za kilka dni do przedszkola! 😱
 
reklama
A ile ma lat? Ja też muszę zacząć walczyć żeby zaczął też siku do nocnika robić bo od września chce go dać do przedszkola. Myślę, że nie ma się co martwić bo często dzieci z dnia na dzień się uczą i robią wszystko do kibelka [emoji6]
U mnie odwrotnie, siku na kibelek a kupa tylko w pampusia jak sam mówi. I mam mega stresa o to bo dziecko juz dawno odpieluchowane a nie umie się na nocnik załatwić a za kilka dni do przedszkola! [emoji33]
 
Tak! Tylko nie pamiętam nicku, ale dziewczyna z ciąża bliźniaczą pisala już [emoji4]
To super[emoji6]Chociaż wyzwanie podwójne[emoji6]
U nas na sierpniowkach 2016 mialysmy wczesniaka z czerwca, pare w lipcu wiekszosc mniej wiecej w terminie i pare doczekalo 1 wrzesnia[emoji23] wiec te ktore juz urodzily Juz nie kumaly narzekan tych z sierpnia (ja 28.08[emoji23])
U nas na wrześniówkach 2017 był też wcześniak z czerwca (na szczęście wszystko się dobrze skończyło), jeden wcześniak z początku sierpnia a tak to większość lasek rozpakowała się po 20.08, do września już mało która dotrzymała[emoji6]
 
A ile ma lat? Ja też muszę zacząć walczyć żeby zaczął też siku do nocnika robić bo od września chce go dać do przedszkola. Myślę, że nie ma się co martwić bo często dzieci z dnia na dzień się uczą i robią wszystko do kibelka [emoji6]
A Twój ile ma? U nas niby od listopada nocnik na tapecie, ale wpadek dalej sporo. Teraz na 3 dni mieliśmy powrót do pampersów (jelitówka) i dziś mam wrażenie że zaczynamy od nowa[emoji30]
 
Ja mam z OM 31.07 a z usg 03.08[emoji3] jestem tu i tu ale mam duży sentyment do sierpnia bo córka z 09.08 idealnie według terminu porodu OM [emoji3]
 
A ile ma lat? Ja też muszę zacząć walczyć żeby zaczął też siku do nocnika robić bo od września chce go dać do przedszkola. Myślę, że nie ma się co martwić bo często dzieci z dnia na dzień się uczą i robią wszystko do kibelka [emoji6]

mój ma za chwilę 3 lata i uważam go za dziecko odpieluchowane bo woła siku bez problemu, kupę też tylko prosi o pampersa przy dwójce i robi ją na stojąco 🤔 próbowaliśmy z nocnikiem i on usiądzie i siedzi i siedzi ale nie potrafi się załatwić w ten sposób, płacze i widać że ma z tym jakiś problem. Myśle że to chodzi o pozycje w jakiej jest kupa a nie o samą pieluchę i nie wiem co robić już.
 
Powiem Wam ze mam mega konflikt dzisiaj sama ze soba. Napieprza mnie zoladek jak cholera ale jem jak 🐷🐷.. dramat 🤦🏼‍♀️
 
Powiem Wam ze mam mega konflikt dzisiaj sama ze soba. Napieprza mnie zoladek jak cholera ale jem jak 🐷🐷.. dramat 🤦🏼‍♀️
A wiesz, że ja też tak mam? Zjadłam super zdrowe śniadanie, kanapki (ale z pełnoziarnistego chleba) z twarożkiem ze szczypiorkiem i z jajkiem, pomidorek, na obiad zupa rybna (bez węgli), na kolację kanapki z serem i ogórkiem a w międzyczasie.. brzuszek bolał bo biszkopty zaczęłam jeść... i już nie mogę a dalej je żrę 😆
 
reklama
A wiesz, że ja też tak mam? Zjadłam super zdrowe śniadanie, kanapki (ale z pełnoziarnistego chleba) z twarożkiem ze szczypiorkiem i z jajkiem, pomidorek, na obiad zupa rybna (bez węgli), na kolację kanapki z serem i ogórkiem a w międzyczasie.. brzuszek bolał bo biszkopty zaczęłam jeść... i już nie mogę a dalej je żrę 😆
Ja teraz wpieprzylam kubeczek serka wiejskiego, bulke z zoltym serem, pomidora 😂 kuzwa tak mnie zoladek boli.. a mam ochote ba nachosy bo mam super ostry sosik do niego 🐷🤦🏼‍♀️
 
Do góry