reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ale produkujecie a ja dzis mam dzien do dupy..... Muli mnie strasznie i wszystko mi sie odbija a tak sie cieszylam. Matko w poniedziałek wracam do pracy, we wtorek dzieci do szkoly [emoji24]koniec sielanki. Od nowa zacznie sie młyn
 
reklama
Hej [emoji4]
U mnie jest ciąża bliźniacza jednokosmówkowa jednoowodniowa [emoji188][emoji188]
W czwartek mam drugą wizytę, mam wielką nadzieję, że nadal są tam dwie fasolki, bo już wielki szok przeszedł i nastał czas wieeeelkiej radości z nich [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Gratulacje[emoji7]Podwójne wyzwanie ale i podwójna radość[emoji16]
 
Uff nadrobilam;)

Ciaza to jednak mega dziwny stan. Kazda ma inne zachcianki i samopoczucie.
Tez jem jak swinka i ten brzuch co mi wystaje to nie wiem czy 10 tydz czy ciaza spozywcza ;)
Mam mega ochote na pomarańcze
A dzisiaj wciagnelam hamburgera ale takiego nie fast foodowego tylko z prawdziwa wolowinka w restauracji z frytkami stekowymi i moj brzuch byl wniebowziety;)
Mam plan przytyc max 14kg startujac z wagi 67 wiec musze sie jakos ogarnac szybko z tym zarciem;)

A jak u Was z libido bo u mnie ostatnio lezalo i kwiczalo a dzisiaj cos we mnie wstapilo dzikiego wieczorem ;)) hihi
 
Uff nadrobilam;)

Ciaza to jednak mega dziwny stan. Kazda ma inne zachcianki i samopoczucie.
Tez jem jak swinka i ten brzuch co mi wystaje to nie wiem czy 10 tydz czy ciaza spozywcza ;)
Mam mega ochote na pomarańcze
A dzisiaj wciagnelam hamburgera ale takiego nie fast foodowego tylko z prawdziwa wolowinka w restauracji z frytkami stekowymi i moj brzuch byl wniebowziety;)
Mam plan przytyc max 14kg startujac z wagi 67 wiec musze sie jakos ogarnac szybko z tym zarciem;)

A jak u Was z libido bo u mnie ostatnio lezalo i kwiczalo a dzisiaj cos we mnie wstapilo dzikiego wieczorem ;)) hihi
U mnie kiepsko.... No ale mój małż umie mnie rozkręcić tak że choćbym już spała to mrrrrrr...
 
Mój ma dokładnie 2 lata i 3 mc.
No widzisz, ale może tylko przy jelitówce tak ma, a później znów nocnik zacznie królować [emoji3526]
A Twój ile ma? U nas niby od listopada nocnik na tapecie, ale wpadek dalej sporo. Teraz na 3 dni mieliśmy powrót do pampersów (jelitówka) i dziś mam wrażenie że zaczynamy od nowa[emoji30]
 
A jakiś świecący nocnik, albo grający by nie zadziałał? Może to odwróci jego uwagę od strachu przed robieniem do niego dwójki? [emoji3526]
mój ma za chwilę 3 lata i uważam go za dziecko odpieluchowane bo woła siku bez problemu, kupę też tylko prosi o pampersa przy dwójce i robi ją na stojąco [emoji848] próbowaliśmy z nocnikiem i on usiądzie i siedzi i siedzi ale nie potrafi się załatwić w ten sposób, płacze i widać że ma z tym jakiś problem. Myśle że to chodzi o pozycje w jakiej jest kupa a nie o samą pieluchę i nie wiem co robić już.
 
reklama
Do góry