reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hehe [emoji23] czuje że fiksuje, mąż też to czuje [emoji16] idę na bete jutro k zobaczymy co wyjdzie. Ale chyba każda jakby zobaczyła cokolwiek na teście choć cień kreski by fikoswala [emoji4] Zrodziła się nadzieja [emoji4]
Ale naskrobalyscie [emoji23]
@GabrielaNowak85 kiedy zaczniecie razem mieszkac? [emoji23] zebys szalu nie dostala [emoji28]
@Verona26 oby sie udalo bo w tym cyklu dostaniesz joba [emoji23] a to pierwszy cykl staran nie [emoji23][emoji23][emoji23] kolejnego to chyba psychicznie padniesz [emoji2960] trzymam kciuki i witam nowe kolezanki [emoji846]
 
reklama
Pierwsza wizyta czy kolejna? Bo ja pierwsza mam dopiero 7 stycznia i już nie mogę się doczekać by wiedzieć czy wszystko rozwija się na swoim miejscu i czy wogole rozwija sie
Kochana, ja na pierwszej byłam wcześnie i płakałam lekarzowi że boję się ciąży pozamacicznej, a na USG kazał mi czekać jeszcze dwa tygodnie i to było okrutne. Czekanie jest najgorsze, ale jaka ulga jak się widzi wszystko na USG 😅😍
 
Pierwsza wizyta czy kolejna? Bo ja pierwsza mam dopiero 7 stycznia i już nie mogę się doczekać by wiedzieć czy wszystko rozwija się na swoim miejscu i czy wogole rozwija sie
Pierwsza. O ciąży wiem od 13 grudnia ale mój gin od 20 był na urlopie
Wiec sama nie wiem w którym tyg jestem
@ostatni 16 listopada
😁😊
 
Kochana, ja na pierwszej byłam wcześnie i płakałam lekarzowi że boję się ciąży pozamacicznej, a na USG kazał mi czekać jeszcze dwa tygodnie i to było okrutne. Czekanie jest najgorsze, ale jaka ulga jak się widzi wszystko na USG 😅😍
To tak jak ja w pierwszej ciąży to też nic nie było widać kazał iść do domu i wrócić za 2 tygodnie
 
Pierwsza. O ciąży wiem od 13 grudnia ale mój gin od 20 był na urlopie
Wiec sama nie wiem w którym tyg jestem
@ostatni 16 listopada
😁😊
Ja 14go zrobiłam pierwszy test i wyszedł słabo ale pozytywny. A test podsunal mi mąż bo od rana kręcilo mi się w głowie jak bym była pijana (ja to wiązała z przytkanym uchem) i stwierdził że zrobiłam się strasznie nerwowa ostatnio. Zrobiłam i wyszedł. Od 14 miałam bóle piersi i podbrzusza ale skończyły się 18 w dniu spodziewanej@. Zrobiłam kolejny test 19 i wyszly już piękne mocne ||. Tygodnie liczy się od pierwszego dnia ostatniej @ więc wychodzi Ci 7+1
 
Ja 14go zrobiłam pierwszy test i wyszedł słabo ale pozytywny. A test podsunal mi mąż bo od rana kręcilo mi się w głowie jak bym była pijana (ja to wiązała z przytkanym uchem) i stwierdził że zrobiłam się strasznie nerwowa ostatnio. Zrobiłam i wyszedł. Od 14 miałam bóle piersi i podbrzusza ale skończyły się 18 w dniu spodziewanej@. Zrobiłam kolejny test 19 i wyszly już piękne mocne ||. Tygodnie liczy się od pierwszego dnia ostatniej @ więc wychodzi Ci 7+1
Dlatego mam nadzieję że w sobotę zobaczę 💗 😁😊
 
reklama
Pierwsza. O ciąży wiem od 13 grudnia ale mój gin od 20 był na urlopie
Wiec sama nie wiem w którym tyg jestem
@ostatni 16 listopada
😁😊
17go dzwoniłam do lekarza i pierwszy wolny termin miał dopiero na 7 styczeń więc bez marudzenia musiałam się zgodzić i tak czekam i doczekać się niemoge bo chciała bym już wiedzieć że wszystko jest ok
 
Do góry