reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Tyle że od 7 pobranie jest w szpitalu, nie w moim mieście żeby tam dojechać potrzebuje ok 30 min. W moim mieście laboratorium czynne dopiero od 8.
Ale zdarzają się przypadki losowe korki, wypadki, biegunka! I siła rzeczy się spoznisz i nic z tym nie zrobisz na moje dla chcącego nic trudnego ale to tylko moje zdanie
 
reklama
Mnie to takie rzeczy trochę przerażają 🤔 nie jestem katoliczką, ale jako że trudno w nic nie wierzyć, to w coś tam sobie po cichutku wierzę, ale naczytałam się już o łapaczach i trochę się boję takiej.. ingerencji? 🤔 pogadam z kotami, jak obiecają że nie będą na niego polować to poszukam 🤔
Pożyczyć ci swojego? 🤭
 

Załączniki

  • IMG_20191229_141542.jpg
    IMG_20191229_141542.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 50
Dziewczyny, nie posiadam jeszcze dzieci i to moja pierwsza ciąża, ale coś ostatnio mocniej na psie się skupiam, mam nadzieję że to nie mój nowo narodzony instynkt 😆😆
 

Załączniki

  • 6689476C-2DAB-4928-BE85-F894EEC6AD3C.jpeg
    6689476C-2DAB-4928-BE85-F894EEC6AD3C.jpeg
    323,6 KB · Wyświetleń: 53
  • 7C634945-BCFE-4B23-B77D-28585FC356FE.jpeg
    7C634945-BCFE-4B23-B77D-28585FC356FE.jpeg
    239,3 KB · Wyświetleń: 56
Ja mam 12 latka to tak jakbym też bez doświadczenia 🤭
No i tego " siersciucha" kota
I yorka
I chlopa też mam a on jak taka czubaka 🤷‍♀️😁🤭
To taki galanty inwentarz 😍 ja mam tylko psa i dwa koty, a chłopa na drugim końcu miasta 😆😬 Tak mi się dobrze samej mieszka, że nie wyobrażam sobie, że mamy zamieszkać razem 🙈
 
Jak się okaże, że jesteś w ciąży to do lekarza też nie pójdziesz bo będziesz sama na rano?

Dziewczyny nie bądźcie już złośliwe, ja akurat ze swojej poprzedniej pracy też bym się nie wyrwała. Serio pracodawcy i ich zasady są różne nie ma co oceniać a tym bardziej porównywać do wizyty u lekarza.
 
reklama
Dziewczyny nie bądźcie już złośliwe, ja akurat ze swojej poprzedniej pracy też bym się nie wyrwała. Serio pracodawcy i ich zasady są różne nie ma co oceniać a tym bardziej porównywać do wizyty u lekarza.
To nie jest złośliwość, tylko zwykle pytanie i to całkiem na miejscu. Dla mnie potwierdzenie ciąży jest bardzo ważną rzeczą, chociażby dlatego że trochę musimy zmienić nawyki i przyzwyczajenia, o rzuceniu fajek nie wspominając. Dla mnie temat jest zamknięty i nie zamierzam już się w tym temacie wypowiadać.
 
Do góry