reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
43059a0ca6fdb45856c9eea3aaee29d5.jpg
 
Która się dzisiaj pochwaliła rodzinie? Do mnie dzwonili rodzice i rodzeństwo z Polski ale nie miałam odwagi, czekam do 3 stycznia. Podczas rozmowy z mamą nagle usłyszałam „a co Ty taka zamyślona jakbyś się czymś martwiła”.
„nie nie mamo, szkoda ze tak na odległość święta - tylko o to mi chodzi”. Musiałam wybrnąć z sytuacji
 
Ja się dziewczyny zalamalam [emoji20] mam delikatnie brązowe uplawy i mam wrażenie, że od dwóch dni mniejsze mdłości... Nakręcam się, że coś nie tak z fasolką, a wizyta dopiero 07.01. [emoji26]
 
Która się dzisiaj pochwaliła rodzinie? Do mnie dzwonili rodzice i rodzeństwo z Polski ale nie miałam odwagi, czekam do 3 stycznia. Podczas rozmowy z mamą nagle usłyszałam „a co Ty taka zamyślona jakbyś się czymś martwiła”.
„nie nie mamo, szkoda ze tak na odległość święta - tylko o to mi chodzi”. Musiałam wybrnąć z sytuacji
Ja jadę dzisiaj do rodziców i nie będę im mowic. Poczekam do trzech króli, wtedy będzie początek 9 tygodnia. Chyba że się rodzice zaczną domyślać i będzie nie do ukrycia ;)
Ja się dziewczyny zalamalam [emoji20] mam delikatnie brązowe uplawy i mam wrażenie, że od dwóch dni mniejsze mdłości... Nakręcam się, że coś nie tak z fasolką, a wizyta dopiero 07.01. [emoji26]
Może to świąteczne przemęczenie? Mi wczoraj też się coś zaczęło pojawiać, ale mam nadzieję że jest ok i to właśnie zmęczenie
 
reklama
Do góry