reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

IMG_20191221_201602.jpg

Dziewczynki moje kochane 🤗
Życzę Wam i Waszym rodzinkom zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni i wiadomości 🤗🤗
A już każdej z nas z osobna życzę spokojnych, nudnych i szczęśliwie zakończonych ciąż 🤗🤗🤗❤️❤️❤️
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
 
reklama
Wygląda na to, że nic tu po mnie bo nie będę już sierpniowa mamą [emoji17] cieszę się, że Was poznalam bo fajne z Was babki. Dziękuję Wam bardzo za słowa wsparcia. Dużo dla mnie znaczą.

A co u mnie? Cóż, moje marzenia legły w gruzach [emoji26] jestem załamana, pół nocy nie spałam, łzy wciąż lecą.. chciałabym zasnąć i obudzić się dopiero, gdy będę w kolejnej ciazy..

Życzę Wam spokojnych wręcz nudnych ciąż, łatwych porodów i zdrowych dzieci. A z okazji świąt pięknego czasu spędzonego w gronie najbliższych [emoji319]

Kochana ktoś kiedyś bardzo mądrze i pięknie powiedział, ze nasze Aniołki wcale nie odchodzą, lecz tylko zmieniają czas przyjścia na świat...
Trudno nie uronić łzy, trudno pogodzić się z sytuacją, lecz Twoje szczęście pewnego dnia powróci i to w pełnej krasie! Musisz w to wierzyć, bo tak będzie, bo to jest proste jak 2+2 i totalnie niezaprzeczalne!
Daj tylko temu trochę czasu.
Musisz tez zaufać własnemu ciału, to ono wie co jest dla nas najlepsze.
Najbardziej bolą decyzje, na które nie mamy totalnie żadnego wpływu, ale dzieją się tez dlatego, żeby pokazać nam nasza sile.
Wierzę, ze pomimo tego paskudnego wczorajszego wieczoru, spędzisz te święta w gronie kochających osób, dla których Ty także jesteś niezastąpiona 🥰
 
Zobacz załącznik 1060195
Dziewczynki moje kochane [emoji847]
Życzę Wam i Waszym rodzinkom zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni i wiadomości [emoji847][emoji847]
A już każdej z nas z osobna życzę spokojnych, nudnych i szczęśliwie zakończonych ciąż [emoji847][emoji847][emoji847][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
[emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319]

Ależ piękna choina!!! 🤩[emoji7]
Marzę o takiej wielkiej, jak za dziecięcych lat!

U mnie w tym roku mała jodelka doniczkowa, ale tez kupiona z pewnym zamysłem...
Bo mój Stary dowiedział się o ciąży jak powiedziałam mu, ze zbudował dla nas dom, po świętach posadzi drzewo w ogrodzie i tylko jeszcze pozostało mu... [emoji4]
Odpowiedział, ze spłodzić syna, ale poprawiłam go na oczekiwać na syna [emoji6]
Choć mi się marzy Hania [emoji4]

Ale! Znalazłam się tu, na tym forum, co prawda w trochę innym wątku, aby znaleźć bratnie dusze, kogoś komu będę mogła się wygadać, z kim będę mogła porozmawiać i wymienić doświadczenia. Znalazłam cudowne kobiety, które nie oceniają (przynajmniej głośno [emoji6] ) i zawsze sluza dobra rada.
Choć to nasi partnerzy powinni być dla nas mężami, przyjaciółmi, kochankami i całym światem, to czasem o pewnych sprawach z nimi trudno rozmawiac [emoji4]
Szczególnie jak działają nam na nerwy, albo zaskakuje nas położenie szyjki macicy czy śluz [emoji1]
Dlatego wszystkim Wam tutaj zebranym i każdej z osobna życzę w tym magicznym czasie, abyście pamiętały jak cudownymi kobietami jesteście i żebyśmy na tym wątku pozostały jak najdłużej! A najlepiej do ostatnich dni sierpnia 2020!
[emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319]

Zobacz załącznik 1060202
 
Kochane me Siostry, mimo wszystkich przeciwności losu, które nas spotykają i jeszcze nie raz przyjdzie nam się z nimi zmierzyć, życzę Wam spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł Wam same radości z realizacji planów i marzeń. Życzę Wam też zdrowych fasolek, spokoju i pogody ducha. Pamiętajcie, jesteśmy silne babki, nikt nam nie podskoczy.
 
Wygląda na to, że nic tu po mnie bo nie będę już sierpniowa mamą 😔 cieszę się, że Was poznalam bo fajne z Was babki. Dziękuję Wam bardzo za słowa wsparcia. Dużo dla mnie znaczą.

A co u mnie? Cóż, moje marzenia legły w gruzach 😥 jestem załamana, pół nocy nie spałam, łzy wciąż lecą.. chciałabym zasnąć i obudzić się dopiero, gdy będę w kolejnej ciazy..

Życzę Wam spokojnych wręcz nudnych ciąż, łatwych porodów i zdrowych dzieci. A z okazji świąt pięknego czasu spędzonego w gronie najbliższych 🎄

Jesteś super Babką Martini i tak jak już dziewczyny mądrze tutaj napisały: na wszystko w naszym życiu przychodzi odpowiednia pora. My jesteśmy tylko ludźmi i czasem trudno nam się pogodzić z tym co nas spotyka, ale trzeba wierzyć, że wszystko ma jakiś głębszy sens. Po burzy zawsze wychodzi słońce.

"Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia, niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen, śmiech." Immanuel Kant
Ja Ci właśnie tego życzę: nadziei, snu i szczerego śmiechu.


Trzymaj się kochana dzielna Wojowniczko. Mimo wszystko życzę Ci spokojnych Świąt, w otoczeniu kochających Cię osób. Wpadaj do nas ilekroć będziesz się chciała wygadac - myślę, że Dziewczyny nie będą miały nic przeciwko.
Ściskam mocno!
 
I ja dołączam się do życzeń:
Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych, wraz z opłatkiem wigilijnym, w dzień Bożego Narodzenia, ślę serdeczne te życzenia - zdrowia, szczęścia, powodzenia w Nowym Roku, marzeń spełnienia.Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2020r, samych udanych ciąż.Niech płyną same radosne wiadomości..:);)
 
Dziewczyny czy jak łapią Was mdłości, wymioty to macie podwyższona temperaturę?
Ja dzisiaj czuje się jak przy grupie żołądkowej. I rozwolnienie, mdłości, ból brzucha typowo jelitowy, chyba nawet stan podgorączkowy [emoji20]
Nie mogę wyjść z łazienki :(
Co może pomoc? [emoji22]
 
reklama
Do góry