reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Moja mala od kilku dni nie guga za wiele,chyba ze sie wkurzy.. bardziej patrzy i zaciesza,laduje lapki do buzi.. tak jak zawsze sobie gugala gdy lezala,tak ostatnio nic..
 
Moja mala od kilku dni nie guga za wiele,chyba ze sie wkurzy.. bardziej patrzy i zaciesza,laduje lapki do buzi.. tak jak zawsze sobie gugala gdy lezala,tak ostatnio nic..
Mój tez miewa dni ze cały dzień „rozmawia” a czasem tylko ssie piąstki, paluszki i co znajdzie pod ręką. Od paru dni zauważyłam ze bardzo mocno kopie nóżkami i wygina się w literę C, tak jakby próbował się przekręcić, ale nie wiem czy jest Ok bo ktoś tu pisał ze dziecko nie powinno się tak wyginać.
 
Mój tez miewa dni ze cały dzień „rozmawia” a czasem tylko ssie piąstki, paluszki i co znajdzie pod ręką. Od paru dni zauważyłam ze bardzo mocno kopie nóżkami i wygina się w literę C, tak jakby próbował się przekręcić, ale nie wiem czy jest Ok bo ktoś tu pisał ze dziecko nie powinno się tak wyginać.
To moja dupka podrzuca i tez nozkami kopie ,zeby sie okrecic :p a kojarzysz ta reklame z pampersami majteczkami? Moja teraz robi tak samo ,ze nie da sie jej ubrac tego pampersa robi jakby mostek [emoji23] ja mysle ze to normalne..
 
To moja dupka podrzuca i tez nozkami kopie ,zeby sie okrecic :p a kojarzysz ta reklame z pampersami majteczkami? Moja teraz robi tak samo ,ze nie da sie jej ubrac tego pampersa robi jakby mostek [emoji23] ja mysle ze to normalne..
No mój tez taki jakby mostek. I tez mam biedę mu przebrać pampersa. Jak podkładam pod pupę to się tak wygina jak do mostku właśnie. A ubrać spodnie albo skarpetki to trzeba mieć anielska cierpliwość
 
reklama
Do góry