reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja właśnie od początku chciałam najpierw poszukać używanego wózka, bo nieraz są super okazje i nie sądziłam, że znajdę używkę za taką cenę i w takim stanie w tym samym mieście :) także jestem bardzo zadowolona, ale nie mielibyśmy nawet gdzie go trzymać do czasu następnego dzieciątka dlatego uznałam, że jak wyrośnie już z gondoli to wystawie gdzieś na fb, olx i Allegro go łącznie chyba z tą spacerówka po zimie i będę mogła zawsze te pieniążki dołożyć do jakiejś lepszej spacerówki żeby była lekka, praktyczna, zwrotne kółka i żeby się składała, to mniej miejsca zajmie w bagażniku na jakieś wyjazdy.
Mi by było szkoda wyrzucać, właśnie wystawie taniej niż kupiłam i ja będę miała korzyść, bo dołożymy właśnie na następny pojazd i jakaś mamusia spodziewająca się bobasa, bo kupi za grosze wózek dobrej firmy i jakości ;)

Jedynie muszę teraz właśnie na Allegro lub internecie poszukać kół nowych żeby dokupić. Tam akurat są ściągane koła bez problemu, takie duże, pompowane, bo dziwna sprawa, 2 razy ostatnio pompował Bartek na stacji je i później schodziło do takiego stanu jak teraz.. i nie wiem czy gdzieś na spacerze po jakimś szkle przejechałam czy ktoś chamsko coś zrobił jak pare razy zostawialiśmy wózek pod piwnica gdy Bartek nie mógł mi wystawiać w jakiś dzień lub weekend jak w szkieł jest..
dlatego szukam szybko żeby zamówić jak coś i żeby było czym jeździć na spacery [emoji36]

Ja tez nawet gdybym miała więcej pieniążków to najpierw poszukałabym z używanych, a później ewentualnie popatrzyła jakie są też nowe w przystępnych cenach, bo tez można czasami na okazje trafić. Jakbym kupiła max do 1 tys jakiś wózek przy następnym dzieciątku to bym już wtedy zostawiła na przechowanie na później jeszcze i na następne to byłoby myślenie przyszłościowe [emoji28] a widziałam nawet i wózki po 3 tys [emoji28][emoji16] to już dla mnie szok i tyle na pewni bym nie dała, taki max to chyba właśnie tak tysiąc. Zobaczymy. Narazie problem mam z tym i kołami hah :)
Karolina błagam Cię dzieł te posty bo oczopląsu dostaje [emoji23] gadulo jedna :D
 
ja tez praktycznie od początku na diecie bezmlecznej. W ogóle mój mały jest wrazliwy. Od urodzenia miewał bóle brzuszka, po odstawieniu nabiału bóle były mniejsze. Potem mieliśmy szczepienie, które musieliśmy przełożyć o 2 tyg bo małemu wyskoczyła mega ciemieniucha i na skroniach wysypka (nawet pojawił się płyn surowiczy). Lekarka kazała odstawić wszystkie potencjalne alergeny i przepisała maść (75zl! Byłam w szoku). W tym czasie pękła mu tez szczepionka gruźlicy co tez mogło spowodować nasilenie objawów. Teraz już lepiej z jego twarzą, ciemieniucha tez mniejsza, jednak nigdy do końca nie będę mieć 100% pewności czy to kwestia alergii, łzs czy nadwrażliwości. Po szczepieniu tez zauważyłam nasilenie zmian.
I nadal nie jesz żadnych potencjalnych alergenów? :)
 
No ja też wycieram,ale dziecko ma taką szyjke,że tam słabo powietrze dociera...te wszystkie faldki na nóżkach tak samo. Za uszami się zgodze;) moja teraz już lepiej,ale miała za uszami suche plamy, luszczace się. Teraz trochę wróciło, bo jadłam ciasta na maśle...
Co dziecko to inaczej. Mój miał silne objawy alergii w postaci brzydkich kup, a skóra super. Teraz co prawda myję go w emolium, ale za chwilę spróbuję wrócić do hippa.
 
Ja właśnie od początku chciałam najpierw poszukać używanego wózka, bo nieraz są super okazje i nie sądziłam, że znajdę używkę za taką cenę i w takim stanie w tym samym mieście :) także jestem bardzo zadowolona, ale nie mielibyśmy nawet gdzie go trzymać do czasu następnego dzieciątka dlatego uznałam, że jak wyrośnie już z gondoli to wystawie gdzieś na fb, olx i Allegro go łącznie chyba z tą spacerówka po zimie i będę mogła zawsze te pieniążki dołożyć do jakiejś lepszej spacerówki żeby była lekka, praktyczna, zwrotne kółka i żeby się składała, to mniej miejsca zajmie w bagażniku na jakieś wyjazdy.
Mi by było szkoda wyrzucać, właśnie wystawie taniej niż kupiłam i ja będę miała korzyść, bo dołożymy właśnie na następny pojazd i jakaś mamusia spodziewająca się bobasa, bo kupi za grosze wózek dobrej firmy i jakości ;)

Jedynie muszę teraz właśnie na Allegro lub internecie poszukać kół nowych żeby dokupić. Tam akurat są ściągane koła bez problemu, takie duże, pompowane, bo dziwna sprawa, 2 razy ostatnio pompował Bartek na stacji je i później schodziło do takiego stanu jak teraz.. i nie wiem czy gdzieś na spacerze po jakimś szkle przejechałam czy ktoś chamsko coś zrobił jak pare razy zostawialiśmy wózek pod piwnica gdy Bartek nie mógł mi wystawiać w jakiś dzień lub weekend jak w szkieł jest..
dlatego szukam szybko żeby zamówić jak coś i żeby było czym jeździć na spacery [emoji36]

Ja tez nawet gdybym miała więcej pieniążków to najpierw poszukałabym z używanych, a później ewentualnie popatrzyła jakie są też nowe w przystępnych cenach, bo tez można czasami na okazje trafić. Jakbym kupiła max do 1 tys jakiś wózek przy następnym dzieciątku to bym już wtedy zostawiła na przechowanie na później jeszcze i na następne to byłoby myślenie przyszłościowe [emoji28] a widziałam nawet i wózki po 3 tys [emoji28][emoji16] to już dla mnie szok i tyle na pewni bym nie dała, taki max to chyba właśnie tak tysiąc. Zobaczymy. Narazie problem mam z tym i kołami hah :)
Wózki to nawet i 10 tys kosztują [emoji23]

A z kołami może wystarczy zmienić dętki a nie całe koła :)
 
reklama
Co dziecko to inaczej. Mój miał silne objawy alergii w postaci brzydkich kup, a skóra super. Teraz co prawda myję go w emolium, ale za chwilę spróbuję wrócić do hippa.
No a u moich dzieci odwrotnie. Nie ma kontaktu z alergenem, objawy że strony brzuszka przechodzą. A skóra atopowa u syna utrzymywała się dopóki mu nie przeszło... Tylko on miał skórę atopowa. A u Majki typowe AZS się zaczyna. Chyba muszę przejść na typowe rzeczy do prania dla alergików.
 
Do góry