reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ale ja jeszcze nie zmieniałam smoczka w butelce na większy przepływ. Ciągle je z takiego jak od urodzenia. I chyba nie zamierzam zmieniać narazie bo mimo , że jedna dziurka to ona się dławi , łyka strasznie. To co by było z dwiema dziurkami :/
Mi się wydaje że powinnaś spróbować. Albo zamiast wydać kasę na nowy smoczek to inna butelkę już z dobrym smoczkiem do wieku.
Co do dr Browns to coś koło 30zl
 
reklama
Mi się wydaje że powinnaś spróbować. Albo zamiast wydać kasę na nowy smoczek to inna butelkę już z dobrym smoczkiem do wieku.
Co do dr Browns to coś koło 30zl
A to nie droga. Kiedyś któraś wstawiała i na pudełku była cena ok 90zl.
A nie szkoda butelki ? Odrazu zmieniać całość czy tylko smoczki ? Bo ja i tak muszę mieć ich kilka , mam trzy , chce dokupić jeszcze dwie.
 
Mięso dusi się praktycznie tyle samo co ten twój kurczak z ryżem , zamiast sosu słodko kwaśnego dodajesz sos ciemny i wykładasz na placka. Nie wazne [emoji16] bo się głodna zrobiłam [emoji23]
Aha czyli mówisz o jakimś gotowym sosie ciemnym [emoji16] Ja też, bo placka bym zjadła, ale gdyby mi go ktoś zrobił [emoji23]
 
Też to zauważyłam. Z kim bym nie rozmawiała to tak to właśnie wygląda .jedno dziecko dało w kość to drugie oaza spokoju :)
To ja zaprzeczam stanowczo tym twierdzeniom. Moja Laura to od małego oaza spokoju i anioł. Luiza to też anioł w sensie grzeczna ale jakby nie jest tak ugodowa. Jest temperamentna bardziej ale też grzeczna. Leos tez spokojny. Ale ja glosze wszem i wobec tezę że bozia daje nam takie dzieci z jakimi jesteśmy w stanie sobie poradzić:D
Aha czyli mówisz o jakimś gotowym sosie ciemnym [emoji16] Ja też, bo placka bym zjadła, ale gdyby mi go ktoś zrobił [emoji23]
Zapraszam do siebie. U mnie dziś karkówka w piwie z pyzami ale ze spokojem mogę w placka przerobić.


Tymczasem pozdrawiamy niedzielnie.
 

Załączniki

  • received_334080457139361.jpeg
    received_334080457139361.jpeg
    496,5 KB · Wyświetleń: 137
A to nie droga. Kiedyś któraś wstawiała i na pudełku była cena ok 90zl.
A nie szkoda butelki ? Odrazu zmieniać całość czy tylko smoczki ? Bo ja i tak muszę mieć ich kilka , mam trzy , chce dokupić jeszcze dwie.
Klaudia rób jak uważasz :) ja kupiłam dużo butelek właśnie po to by zobaczyć z której mu się dobrze je. Np z lovi medical+ nam nie podeszła. Krztusił się z niej. Poczytaj może w necie o butelkach. Ja tym sposobem trafiłam na dr Browns
 
reklama
My też używamy z Aventu ale serii Natural i mały fajnie z niej je. Może spróbuj jeszcze z dr brown. Ona jest na Smyku chyba dostępna. Ma baardzo mieki smoczek, praktycznie jak sutek. Albo zmieniałas jej już smoczek na taki co ma 2 dziurki? Bo w końcu już skończyła 2 miesiące? Może jej za wolno leci i się wkurza

Hmm tez możliwe. Bo w tej philips avent ma 1 dziurkę. Także wypróbujemy inna butle i może się uda :)
 
Do góry